Jump to content

Obszar pod sliderem - jak edytować?


Monix

Recommended Posts

Na prestashop 1.6. pod sliderem znajduje się niewykorzystany obszar. Chciałabym go wyedytować i wstawić jakiś tekst, zdjęcie lub po prostu link. Proszę o informację w sposób łopatologiczny gdzie jest możliwa edycja tego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym slider zrobił na pełną szerokość a ten tekst obok slidera wstawił obok facebooka, tam jest standardowo moduł cms w którym śmiało można umieszczać treści a slider można poszerzyć w jego ustawieniach + wgranie grafik o odpowiedniej wielkości.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście ten slider wyglądałby lepiej gdyby był większy i na środku. Niestety nie znalazłam żadnej opcji wyśrodkowania slidera. Jak zmienię rozdzielczość na wyższą to owszem zmienia się rozmiar ale nie jest na środku. Każdy używa innej rozdzielczości i sens to ma gdy jest całkowicie wycentrowany pokaz slajdów.

 

Nie wiem gdzie jest ten moduł cms który pozwala na taką edycję. Właśnie o to pytałam w poprzednich postach i nadal nie uzyskałam odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Faktycznie jest własny blok informacyjny. Mogę tam umieszać teksty. Ale gdy stworzyłam taki blok, to jedynie pojawia mi się nr. ID bloku oraz tekst.

Czyli pytanie brzmi co dalej zrobić, aby wstawić ten blok w odpowiednim miejscu? Gdzie należy to ustawić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...