Jump to content

Tagi - multistore


Marketer

Recommended Posts

Witajcie,
Mam pytanie dotyczące stosowania tagów w multistore. Rozumiem, że można zastosować różne tagi dla różnych języków, ale nie mogę się połapać, jak można (a może pytanie powinno brzmieć: czy można) ustawić różne tagi dla różnych sklepów?

U mnie wyświetlają się te same tagi w różnych sklepach. To wygląda głupio, w szczególności jeśli to totalnie różne branże (np. odzież dziecięca i komputery), pomijając aspekt sensowności takiego rozwiązania.

Czy ja zrobiłem coś źle?
Wcześniej myślałem, że sam fakt przypisywania tagów do konkretnego produktu w konkretnym sklepie z automatu rozdzieli tagi pomiędzy sklepami.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Faktem jest, że TEN SAM produkt w jednym sklepie możemy nazwać komputer, a w drugim pielucha.

Ja uważam to za błąd w preście, bo daje to możliwość wprowadzenia totalnego chaosu w sklepach.

A tagi są elementem wspólnym wszystkich sklepów. Przeoczono tylko oznakowanie ich tą pomarańczową kropką.

Link to comment
Share on other sites

Faktem jest, że TEN SAM produkt w jednym sklepie możemy nazwać komputer, a w drugim pielucha.

Ja uważam to za błąd w preście, bo daje to możliwość wprowadzenia totalnego chaosu w sklepach.

A tagi są elementem wspólnym wszystkich sklepów. Przeoczono tylko oznakowanie ich tą pomarańczową kropką.

 

Jaką pomarańczową kropką? Co masz na myśli?

Wiesz... nawet, gdyby były wspólnym elementem wszystkich sklepów w ramach multistore, to wystarczyłoby, żeby przypisując je do konkretnych produktów, wyświetlać je tylko w tych sklepach, w których dany produkt jest aktywny / dostępny. Rozumiem, że tutaj jest chaos pod tym kątem? Jeśli tak to mogę je już w tej chwili dezaktywować, bo sens ich stosowania spada do poziomu 0... Czy jest jakiś moduł alternatywny, który potrafi "zaopiekować" się tagami we właściwy sposób?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...