Jump to content
  • 0

Wymagania sprzętowe Presta 1.6.0.11 z perspektywy klienta


bs77

Question

Droga Społeczności,

 

Będę wdzięczny za podanie wymagań,jakie musi spełniać użytkownik sklepu internetowego postawionego na presta shop 1.6.0.11. Chodzi mi wyłącznie o wymagania jakie musi spełniać klient, nie zaś o wymagania do zbudowania sklepu.

Edited by bs77 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Trochę ciężko to sprecyzować a to dlatego, że presta jest otwarta i każdy może sobie napisać lub doinstalować wybrane moduły.  Wyobrażam sobie, że jeden sklep będzie minimalistyczny, nie będzie wklejał sliderów albo materiałów video w opis produktów wtedy powienien wystarczyć nawet leciwy C2D 2Ghz i integra intela 940. Ramu ze 2GB
Na windowsie XP nie zainstalujesz najnowszych wersji przeglądarek i to może być przeszkodą do działania niektórych rzeczy na stronie. Więc jeśli chodzi o okienka to windows 7 i nowsze.

Na pewno da się stronę odpalić na wolniejszym sprzęcie, a nawet z bólem złożyć zamówienie. Z ciekawości sprawdzę dzisiaj bo mam zabytkowego lapka z P III 1GHz  :D

To oczywiście moja opinia i mogę się mylić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Trochę ciężko to sprecyzować a to dlatego, że presta jest otwarta i każdy może sobie napisać lub doinstalować wybrane moduły.  Wyobrażam sobie, że jeden sklep będzie minimalistyczny, nie będzie wklejał sliderów albo materiałów video w opis produktów wtedy powienien wystarczyć nawet leciwy C2D 2Ghz i integra intela 940. Ramu ze 2GB

Na windowsie XP nie zainstalujesz najnowszych wersji przeglądarek i to może być przeszkodą do działania niektórych rzeczy na stronie. Więc jeśli chodzi o okienka to windows 7 i nowsze.

 

Na pewno da się stronę odpalić na wolniejszym sprzęcie, a nawet z bólem złożyć zamówienie. Z ciekawości sprawdzę dzisiaj bo mam zabytkowego lapka z P III 1GHz   :D

 

To oczywiście moja opinia i mogę się mylić.

 

Dziękuję za odpowiedź, będę wdzięczny za informację, jak wyszedł test na "zabytku" :) A czy podawane są gdzieś przez samą Prestę oficjalne wymagania silnika bez żadnych modyfikacji na domyślnym temacie? Chcę podać je w regulaminie sklepu i wolałbym nie strzelać :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...