Jump to content

Opcje dostawy a formy płatności


Marketer

Recommended Posts

Witam,
Mam problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości związanej z Prestą (wersja 1.6.1.14). Przeszukałem wszystko i najprawdopodobniej czegoś nie dostrzegam. Chodzi mi o możliwość kojarzenia sposobów płatności z opcjami dostawy. Jeśli ustawię np. kuriera X to chciałbym, żeby była tutaj możliwość płatności z góry, karty kredytowej i płatności przy odbiorze. jednakże jeśli to produkt dedykowany, chciałbym, żeby płatność była z góry i tylko i wyłącznie kurierem Y. To tylko przykłady.... Chodzi ogólnie o zasadę, gdzie i jak tworzyć takie reguły? Wiem, że jest zakładka: PA > Wysyłka > Sposób dostawy oraz PA > Moduły > Płatność.... Jednakże to mi nic nie daje.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Czy moduł ship2pay można jakoś połączyć z modułami np dpd lub poczty polskiej? Czy raczej żyją one własnym życiem? Jak się właściwie nimi posługiwać?

W BO > Wysyłka > Sposób dostawy definiuje konkretnych dostawców i ustalam kryteria (waga, cena itp.) i łączę to ze zdefiniowanymi płatnościami (np. PayU, PayPal itp.) za pomocą ship2pay. A gdzie w tym wszystkim ma się odnaleźć moduł dpd lub poczty polskiej? One także mają liczne ustawienia, łączą się z systemami ww. przewoźników... Jak je połączyć z Presta i ship2pay? Pogubiłem się w tym wszystkim.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

EDIT:
Czy ktoś w ogóle używa modułu ship2pay wraz z innymi modułami dedykowanymi dla konkretnych przewoźników?

Edited by Marketer (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...