Jump to content
  • 0

Problem z tłumaczeniem podsumowania zamówienia. Presta 1.6


minifanaberia

Question

Witam,

Moja presta ma domyślny język -> En. Presta jest polska, ma przez moduł tłumaczenia dodany język EN. Język PL, by nie wyświetlał się możliwy do wyboru został wykasowany. Jedyny język zainstalowany w sklepiku jest językiem EN. 

Zauważyłem problem z modułem bankwire. Podczas finalizacji zamówienia tekst wyświetla się w języku polskim (zdjęcie). Kliedy wybierze się płatność przelewem bankowym wyskakuje również tekst w języku polskim. (zdjęcie 2) 

Próbowałem tłumaczyć moduł, nigdzie nie wyskakuje nic w języku polskim. Sprawdzałem w kodzie, też nigdzie nie widzę tego w języku polskim. Tekst jest w EN, a mimo to wyświetlany jest w języku Polskim. 

Z góry dziękuję za wskazówki

post-1417559-0-38506400-1499237654_thumb.png

post-1417559-0-82167000-1499237665_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Testowo złożyłem zamówienie z płatnością przelewem bankowym, 
Całość tekstu jest przetłumaczona, natomiast jest jedno pole, które jest po Polsku. Czy istnieje prosty sposób by ta wiadomość była wyświetlona w języku Angielskim?

http://minifanaberia.com/order-confirmation?id_cart=36&id_module=92&id_order=8&key=4a023edc601c486234d52d4de7e86136

 

post-1417559-0-16589500-1499276394_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tłumaczenia zainstalowanych modułów

Wybierz swój szablon: Główne (nie wybrany żaden szablon)

I odszukaj moduł "bankwire".

W module tłumaczeń wszystko wygląda dobrze, choć nie ma tej frazy 

"Twoje zamówienie na Minifanaberia jest gotowe.

do tłumaczenia.

 

Poniżej screeny

post-1417559-0-94874900-1499351897_thumb.png

post-1417559-0-75452400-1499351907_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jest ta fraza tylko niżej, tłumaczenia dla templatki "payment_return".

Kliknij w nazwę "payment_return" to się rozwiną tłumaczenia.

 

Edit:

I nie usuwaj z tłumaczonej frazy %s - to jest zmienna pobierająca nazwę sklepu.

http://minifanaberia.com/order-confirmation?id_cart=36&id_module=92&id_order=8&key=4a023edc601c486234d52d4de7e86136

 

Działa. Nie wiem co bym zrobił bez Twojej pomocy. Jeszcze raz dziękuję! :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Miałem podobny problem i jak się okazało dotyczyło to samego problemu w module i źle zdefiniowanej zmiennej w folderze sklep/module/ps_wirepayment/views/templates/hook/payment_return.tpl w lini 22

{l s='Your order on %s is complete.' sprintf=[$shop_name] d='Modules.Wirepayment.Shop'}<br/>

zmieniłem $shop_name na $shop.name i ta zmiana mi pomogła i działa już wedle tego co wpiszę w zakładce preferencje/kontakt/sklep

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 1/10/2022 at 8:38 PM, sieczken said:

Miałem podobny problem i jak się okazało dotyczyło to samego problemu w module i źle zdefiniowanej zmiennej w folderze sklep/module/ps_wirepayment/views/templates/hook/payment_return.tpl w lini 22

{l s='Your order on %s is complete.' sprintf=[$shop_name] d='Modules.Wirepayment.Shop'}<br/>

zmieniłem $shop_name na $shop.name i ta zmiana mi pomogła i działa już wedle tego co wpiszę w zakładce preferencje/kontakt/sklep

Witam,

Też szukam problemu jak miałeś. Tylko w tłumaczeniach w panelu presta nie mogę znaleźć tego :( ps_wirepayment w modułach z tłumaczeń.

Chodzi dokładnie o podsumowanie zamówienia.

 

Pisze :
TWOJE ZAMOWIENIE ZOSTAŁO POTWIERDZONE

.......
Twoje zamówienie na ............... jest gotowe do





Dziękuje za pomoc.


 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...