Jump to content
  • 0

1.6.0.9 problem z module/bankwire/validation - HTTP ERROR 500


oskar86

Question

Witam,

 

Po wybraniu przelewu tradycyjnego w PS 1.6.0.9 oraz kliknięciu "potwierdzam zamówienie" zwraca bład HTTP ERROR 500. W trybie debug zwraca:

Fatal error: Call to a member function setMailTexts() on a non-object in 
/home/admin/domains/XXXX/public_html/override/classes/order/OrderHistory.php on line 53

Zamówienie jest widoczne w systemie, maile również są wysyłane mnie z potwierdzeniem. Tylko klienci przez błąd nie widzą podsumowania (nr konta, kwoty itd).

 

Proszę o pomoc, mogę udostępnić na pw panel admina/ftp.
 
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W zasadzie należałoby sprawdzić po co tam był ten plik (jakie zmiany lub moduł spowodował jego dodanie) i go skasować (np. razem z modułem który go wymagał). Zasadniczo teraz pewnie przestanie działać to co wymagało umieszczenia tego pliku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za podpowiedź. Usunąłem kilka "podejrzanych" modułów. Nawet zrobiłem w Zaawansowane -> Wydajność - > Wyłącz wszystkie moduły nie od Prestashop oraz Wyłącz wszystkie nadpisywania. Ale niestety ciągle to samo.

 

Dodam, że od jakiegoś czasu w panelu administracyjnym sklepu jak kliknę "Moduły" to ładuje je dosłownie kilka minut. Myślałem że może coś nie tak z serwerem bo robili jakies migracje w mintshost, ale z obsługi odpowiedzieli mi jak poniżej:

Zakładka moduły ładuje się, lecz wolno i nie jest to spowodowane przez nasz serwer, występują timeout'y podczas odpalanie tejże zakładki, skrypt próbuje się łączyć na zewnętrzne serwery, np. o adresie IP 91.240.109.18 należącym do Prestashop, a adres ten przy połączeniu wywołuje timeout.

Edited by oskar86 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Czyściłem cache, włączałem i wyłączałem "wymuś kompilację", próbowałem z IE oraz chrome, czyściłem ciasteczka - wszystko przy wyłączonych modułach nie od Prestashop oraz z wyłączonym nadpisywaniem.  Włączałem i wyłączałem pamięć podręczną. Zrobiłem czystki w katalogach smarty. Za każdym razem dostaję ten sam błąd:(

"Fatal error: Call to a member function setMailTexts() on a non-object in /home/admin/domains/xxxxxxx/public_html/override/classes/order/OrderHistory.php on line 53"
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...