Jump to content

A PrestaShop hivatalos honlapjai


Mélinda

Recommended Posts

Kedves Mindenki!

A PrestaShop hivatalos honlapjai a következők:

www.prestashop.com - letölthető program, adatok, fórum, wiki, blog, hivatalos adományozás, stb.
www.prestashop.fr - kontakt és árajánlatkérés

www.prestabox.com - egyszerű e-kereskedelmi butik, tárhellyel együtt, csupán a havi forgalmad 1%-ért!

www.prestastore.com - kiegészítő modulok megvásárlása

Felhívom mindenki figyelmét, hogy a www.prestashop.hu NEM a Magyarországi hivatalos honlapunk!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

szia Mélinda,

a regisztráció jól működik? nekem nem volt egyszerű regisztrálnom, aztán lehet, hogy én vagyok a béna.
ami visszaigazolás jött és volt egy link, hogy aktiváljam, az folyamatosan hibát írt. aztán gondoltam egyet és rányomtam az elveszett jelszóra és csak utána tudtam belépni

Link to comment
Share on other sites

szia Mélinda,

a regisztráció jól működik? nekem nem volt egyszerű regisztrálnom, aztán lehet, hogy én vagyok a béna.
ami visszaigazolás jött és volt egy link, hogy aktiváljam, az folyamatosan hibát írt. aztán gondoltam egyet és rányomtam az elveszett jelszóra és csak utána tudtam belépni


Igen, néha vacakol, de megoldgato. Az angol és francia nyelvü blogokban van rà orvossàg... :)
Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...
On 7/2/2010 at 8:03 PM, Mélinda said:

Kedves Mindenki!

A PrestaShop hivatalos honlapjai a következők:

www.prestashop.com - letölthető program, adatok, fórum, wiki, blog, hivatalos adományozás, stb.
www.prestashop.fr - kontakt és árajánlatkérés

www.prestabox.com - egyszerű e-kereskedelmi butik, tárhellyel együtt, csupán a havi forgalmad 1%-ért!

www.prestastore.com - kiegészítő modulok megvásárlása

Felhívom mindenki figyelmét, hogy a www.prestashop.hu NEM a Magyarországi hivatalos honlapunk!

Ma néztem rá erre a posztra: 12 évvel ezelőtt Bruno Leveque hatalmas porral haragot generálva, nekiment a magyarországi Prestashop csapatnak. Azóta hol is van Bruno? 
A Prestashop -ból tova mint alapító, néhány részvénye van már csak, miközben minden cégiratban, részvényes gyűlésen, a haragos ellenállásáról szólnak az iratok.  Mára egy MACSKASERVICE érts. https://meowtel.com/about  oldalon lelhető fel mint TULAJDONOS. A Franciaországi csapatból Igor SCHLUMBERGER is a videomark.com -on lelhető fel.  A cégben betöltött mára már névleges szerepüket, távolról figyelve töltik be.  Az egész csapat felrobbant mert sem a pénzzel, sem az emberekkel nem tudtak jól bánni. 
Ezzel csupán annyit mondanék: a jó magyar "hivatalos weboldal" a PRESTASHOP.HU - már 15. éve működik...ki-ki gondoljon amit akar, de már még a Melinda nevű rövid ideig a cég életét felkavarói hölgy sincs a csapatban... bumm...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...