Jump to content
  • 0

Produkt z dużą ilością kombinacji.


lelek91

Question

Witam, mam pewien dość nietypowy problem. W sklepie muszę umieścić pewien dość specyficzny produkt. Chodzi o to, że klient ma mieć do wyboru wiele różnych kombinacji produktu. Kilka ma być zagnieżdżonych, tzn. kolejna wynika z poprzedniej. Kiedy próbowałem zrobić to za pomocą atrybutów w PrestaShop, ilości kombinacji wychodziły w tysiącach. Pomyślałem, żeby zrobić to w taki sposób, że stworzę sobie plik .tpl, który dodam, aby się wyświetlił w tym miejscu co filtry dla tego konkretnego produktu i za pomocą css i javascript, zrobię tak, że użytkownik będzie musiał po kolei wybierać opcje i po wybraniu ich wszystkich, dopiero będzie mógł dodać go do koszyka (wystarczą mi spokojnie elementy typu option i checkbox). Nie wiem jednak jak taki wybór przekazać dalej, aby się zapisał w zamówieniu itd. Tzn. formularz jest wysyłany metodą POST więc dane zostaną przekazane, ale co dalej? Może to być dodane zamówienia produktu nawet jako zwykły string. To dobra droga, czy raczej kombinuje na około, da się w ogóle to zrobić w taki sposób jak kombinuję?

 

PS. Chciałbym to zrobić nie używając płatnych modułów, o ile jest to możliwe.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Darmowe rozwiązania raczej tu nie przejdą.

https://www.prestashop.com/forums/topic/608710-presta-łapie-zadyszkę-przy-dodawaniu-kombinacji-produktów/

https://www.prestashop.com/forums/topic/607075-pytanie-generowanie-kombinacji-atrybutów/

Niestety nawet jeżeli bym zdecydował się na zakup posiadam moja instalacja prestashop jest wersji 1.7.1.1. Jakieś inne pomysły, nie da się na pewno zrobić tego w taki sposób jak napisałem? Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...