Jump to content

Problem z podlinkowaniem kategori CMS lub dodaniem do niej produktów


GracjanVOI

Recommended Posts

Witam,

Piszę ponieważ mam problem. Otóż utworzyłem sobie kategorie CMS (Meble Tapicerowane)udało mi się zrobić tak, że po najechaniu myszką rozwija się tak jak katalog produktów i widzimy 2 podkategorie. Lecz w momencie dodania nowego produktu i przypisania go nie idzie podpiąć pod te kategorie produktów ponieważ są nie widoczne. Tak więc utworzyłem kolejną kategorie lecz w produktach i przypiąłem ją do górnego menu lecz nie działa to tak jak ja bym chciał bo produkty również muszą być widoczne i przypięte do katalogów produktów (główny katalog produktów). 

Co chciałbym uzyskać?

Chciałbym utworzyć zakładkę "Meble Tapicerowane" które po najechaniu rozwija się i wyświetlają się 2 kategorie i po kliknięciu 1 z 2 przechodzi do produktów które zostały do niej przypisane.

w skrócie("Meble Tapicerowane" mają działać dokładnie tak samo jak "Katalog Produktów")

Dla sprawdzenia jak działa to teraz i bardziej zrozumienia podaje link : 
voi.com.pl

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Strony CMS i kategorie CMS nie mają nic wspólnego z produktami.

Do kategoryzowania produktów służą kategorie produktów, a jeden produkt może mieć przypisane wiele kategorii.

Mając skonfigurowane te przypisania wszystko można dodać do menu.

Link to comment
Share on other sites

Widzę że na końcu menu dodałeś poprawny link, czyli do kategorii produktów.

W ustawieniach menu pewnie są konfiguracje, czy to link flat, czy drzewo, czy link pojedynczy.

Tam tego szukaj i zmień na tree.

Masz jakiś zakupiony szablon ze swoim własnym menu, to tylko mogę postrzelać domysłami.

 

Ale pierwszy link "Katalog produktów" jest linkiem do kategorii głównej produktów to w nim podejrzyj ustawienia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...