Jump to content

PrestaShopDay W Madrycie 2017 - Relacja


endriu107

Recommended Posts

Część z was pewnie słyszała a część nie o tym wydarzeniu które odbyło się 4 Maja 2017 jak co roku w Madrycie. Miałem okazję być na tym wydarzeniu jednak dopiero teraz znalazłem czas aby o tym napisać kilka słów.
 
Na tym wydarzeniu można było wziąć udział w kilkunastu konferencjach takich firm jak PayPal, Ebay, RacketRoi, Stripe, Linea Graffica, Amazon pay, Dropalia, oczywiście PrestaShop i wielu innych. Cześć z tych firm miała własne stoiska więc można było porozmawiać, dowiedzieć się czegoś nowego i otrzymać jakieś gadżety czy bony rabatowe na produkty i usługi.
 
Pomimo faktu że konferencje odbywały się na raz w 3 salach, do każdej były ogromne kolejki a ludzie zwyczajnie się do nich nie mieścili tak duże było zainteresowanie.
 
W środku i na zewnątrz można było spotkać wiele osób z świata PrestaShop, nie tylko osób z teamu Presty których w tym tłumie naliczyłem 10 osób, ale byli również Ambasadorzy z różnych krajów, Moderatorzy z forum, freelancerzy, webdeweloperzy, SEO-wcy, właściciele sklepów, hurtowni... etc. Najwięcej osób można oczywiście poznać przy barze :D
 
Jest to dobre miejsce do zdobycia wiedzy, nawiązania nowych znajomości które w przyszłości można wykorzystać do nawiązania współpracy. Serdecznie każdemu polecam tego typu wydarzenia.
 
Już wkrótce kolejne odbędą się w Paryżu a następnie w Milanie.
 
post-487079-0-05290800-1495046039_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...