Jump to content
  • 0

Jak pobrać parametry z hookActionUpdateQuantity z zapytania AJAX


hakeryk2

Question

Witam,

 

Mam takie pytanko, którego nie mogę rozgryźć i liczę, że starzy wyjadacze mi pomogą. Otóż:

Chciałbym się dowiedzieć jakie parametry przekazywane są do ActionUpdateQuantity gdy korzysta się edycji ilości produktów kupionych przez Klienta? Zdjęcie poglądowe dokładnie o które mi chodzi:

post-1146962-0-18956900-1494441992_thumb.jpg

 

Pytam, ponieważ np przy złożeniu mogę sobie w module odpalić ddd($params); i zamówienie nie przechodzi tylko dostaje pełne parametry, które są w tym hooku wykonane, jednak gdy zostawię to ddd w moim module i w hookActionUpdateQuantity niestety nie otrzymuję informacji ponieważ zapytanie wykonane jest w AJAX, a wiem, że wywołuje ten hook ponieważ testowo wrzuciłem tam kod wykonujący pewną funkcję. Potrzebuję tych parametrów by dodać pewien warunek gdy dokładnie ta akcja zostanie wykonana.


 

Edited by hakeryk2 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

'id_product'
'id_product_attribute'
'quantity'
'id_shop'

prawdopodobnie to będzie w funkcji ajaxProcessEditProductOnOrder()
StockAvailable::updateQuantity($order_detail->product_id, $order_detail->product_attribute_id, ($old_quantity - $order_detail->product_quantity), $order->id_shop);
w AdminOrdersController.php,


wywołanie ActionUpdateQuantity jest w plikach StockAvailable.php i Core_Business_Stock_StockManager.php

(PS 1.6.1.9)

Edited by atomek (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...