Jump to content

Usunięcie przycisku uaktualnij ze strony "moje adresy"


TimonP

Recommended Posts

Chcę usunąć przycisk "Uaktualnij" z prawego okna adresów.

W .css nie mogę tego zrobić ponieważ strona odwołuję się do tego samego wpisu i modyfikując prawy przycisk modyfikuje również lewy.

 

W address.tpl znalazłem coś takiego, ale tutaj również zmiany są wprowadzane są w obydwu przyciskach jednocześnie.

<li class="address_update">
                <a class="btn btn-default button button-small" href="{$link->getPageLink('address', true, null, "id_address={$address.object.id|intval}")|escape:'html':'UTF-8'}" title="{l s='Update'}"><span>{l s='Update'}<i class="icon-chevron-right right"></i></span></a>
                <a class="btn btn-default button button-small" href="{$link->getPageLink('address', true, null, "id_address={$address.object.id|intval}&delete")|escape:'html':'UTF-8'}" data-id="addresses_confirm" title="{l s='Delete'}"><span>{l s='Delete'}<i class="icon-remove right"></i></span></a></li>

Są to dwie różne table, "Adres wysyłki", "Adres do faktury". Każda z nich musi pobierać inne dane, tak więc w każdej z nich musi być osobny odnośnik do przycisków "Uaktualnij", "Usuń".

Gdzie znajduję się plik który mogę zmodyfikować. 

 

aha, Prestashop v1.6.1.11

post-1358605-0-71661400-1494409679_thumb.jpg

Edited by TimonP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

A co masz za problem pobrać indywidualne ID danego przycisku z przeglądarki (w firefoxie masz "zbadaj kod strony" i tam kopiujesz selektor (trzeba się przekopać do samego przycisku przez kod strony) i wstawiasz do CSSa z odpowiednim formatowaniem. W tym przypadku dezaktywacją przycisku.

Link to comment
Share on other sites

Np przycisk "Report" w Twoim poście ma selektor z ID

#postControlsNormal_2553923 > li:nth-child(4) > a:nth-child(1)

I do takiego wpisu dopisujesz sobie dowolne formatowanie. Ukryje ono 1 przycisk na całej stronie, bo jest to namiar na konkretny przycisk.

 

Jak pisałem wcześniej. Dajesz w Firefoxie :

- Prawym na przycisku i wybierasz "Zbadaj element"

- potem szukasz w kodzie by podświetliło Ci ten konkretny element (w hierarchii drzewka jedziesz do najniższego poziomu)

- dajesz prawym na tym elemencie kodu HTML i wybierasz kolejno "Kopiuj" > "Selektor CSS".

Potem wklejasz w plik CSS i dodajesz formatowanie.

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...