Jump to content

Wbhosting web4u.cz

ata
 Share

Recommended Posts

no a jde instalace dokoncit? Mela by stimhle projit pokud je to teda jedinej problem :-) jinak nekdy to jde povypinat i rucne pomoci htaccessu nebo muzes napsat podpore aby to extra pro tebe nastavili.

diky, ale proc to zde pisu, jedna si mi o to, ze v ceske lokaci (cs), mi neprichazeji mails, pouze zakaznikovi prijde, ze objednal zbozi, ale na firmu neprijde nic, ani vypis zasob, kdyz jsem ale v anglicke lokaci, i jine, nez ceske, tak chodi vse suprove.....

VARESENO!!!! Prekopiroval jsem databazi i ftp-soubory na EBOLU, a vsechny maily chodi jak maji!!! Na verzi webhostingu web4u.cz, to delalo neplechu, a vlastne nechodilo. Vsem diky a Preste zdar! Ata

Já zase musím pochválit profitux.cz
Onehdy mi někdy kolem 2-3 ráno padla databáze a já to ještě vymazal bez záloh! Online podpora a 24 hod. přítomnost nějakého maníka co na tom serveru dřepí, byla umožněna návratnost do původního stavu - což má málokterý hosting!

Se vsadim, že by si prdelí moh štípat desítky dráty :-)

Jako myslíš tím, jak tu furt sedím? Pravda je ta, že asi z toho mého e-shopu bude díky tomu multi-univerzální-jádro v podobě Presta Shopu...

:)

Ne myslel jsem strachy, ze je to vsechno v hajzlu, ikdyz asi zalezi kolik si toho na shopu měl zařrazenyho.

Nééé.., no naštěstí se jednalo pouze o Magazín, čehož si cenním asi stejně jako shopu. Na webzinu v době kolize meziprostoru židle x klávesnice, bylo v ten moment něco kolem 650 článků, profitux zálohuje 1x24 hod. kompletně všechen obsah pro sebe, za poplatek je to i pro plátce na jeho disku. Ale ten maník to udělal během 5 min. a prachy jsem poslal až po víkendu, plus pár stovek děkovného!

• 4 weeks later...
Onebit nemůžu doporučit, na shopu mám už 12000 položek a vázne a jsou tam strašně nízký limity pro php scripty, právě přecházím jinam.

Máte někdo zkušenosti s hostingem na Gigaserveru? Jejich ceny mi připadají dobré. Navíc začínjí na 15Mb prostoru.

• 5 months later...