Jump to content
  • 0

500 server error


simpleone

Question

Witam mam problem, który nie mam pojęcia jak naprawić.
Zacząłem konfigurację sklepu, który ma być prowadzony w dwóch językach angielski i węgierski.
Cały czas miałem możliwość otworzenia tylko meheszbolt.com/eu bo po wejsciu na /hu wyrzucało mi błąd 500 server error.

Zmieniłem to co widać na załączonym obrazku na hu żeby oba okienka odpowiadały węgierskiej lokalizacji po czym nie mogłem wejść już na stronę bo /eu i /hu wyrzucało mi ten właśnie błąd.
Oczywiście pierwsze co zrobiłem to powróciłem do linijki z /eu ale nie pomogło dalej wyrzuca błąd.
Jak czegoś nie sprecyzowałem to proszę napisać postaram się wszystko wyjaśnić.
Server stoi od dzisiaj 7 rano jedyne co zdążyłem zrobić to pare kategorii i kilka modułów wyłączyłem.

Były to moduły dotyczące szablonu. Pomimo tego, że je wyłączyłem to i tak się wyświetlają co mnie dosyć dziwi ale to już chyba na inny post.

post-1391875-0-67665100-1493907250_thumb.png

post-1391875-0-58631400-1493907251_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Teraz log błędów przejrzałem dokładniej i widzę, że błędy ciągną się od jakiegoś modułu wtcategoryfeature.

Nie wiem co to za moduł, pewnie od szablonu. Odinstaluj go i sprawdź czy nadal są generowane błędy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niezbyt rozumiem. Mam dodać do funkcji warunkowej jakiś warunek spełniający na else? Wogole ten elseif jest dobrze napisany nie powinno byc elif?

 

@edit :

znalazłem rozwiązanie ale do klasy 'products' a nie do klasy 'categories' więc średnio wiem co z tutaj zmienić.

post-1391875-0-20708400-1493973248_thumb.jpg

post-1391875-0-87028600-1493973248_thumb.jpg

Edited by simpleone (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wywala się na braku wartości w kategoriach.

Jak dodałeś kolejne języki do sklepu, to teraz musisz uzupełnić wszystkie wymagane dane w polach multilang.

W kategorii jest to nazwa kategorii i przyjazny url.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wywala się na braku wartości w kategoriach.

Jak dodałeś kolejne języki do sklepu, to teraz musisz uzupełnić wszystkie wymagane dane w polach multilang.

W kategorii jest to nazwa kategorii i przyjazny url.

W każdej kategorii mam wypełnione oba języki tylko mam je nazwane tak samo więc to tutaj jest problem to się gryzie ?

post-1391875-0-15525900-1493980527_thumb.jpg

post-1391875-0-13784500-1493980528_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teraz log błędów przejrzałem dokładniej i widzę, że błędy ciągną się od jakiegoś modułu wtcategoryfeature.

Nie wiem co to za moduł, pewnie od szablonu. Odinstaluj go i sprawdź czy nadal są generowane błędy.

Tak ten moduł rozwalał wszystko nie wiem dlaczego ale dziękuje serdecznie za pomoc. Można zamknąć temat.

Edited by simpleone (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...