Jump to content
  • 0

Zmiana położenia tekstury kolorów z pionowej na poziomą


1qwerty1

Question

Witam

 

Zleciłem na oferia.pl przebudowę sklepu internetowego, ale po zainstalowaniu nowego szablonu i kilku innych podstawowych rzeczy wykonawca zrezygnował z dalszej pracy nad moim sklepem i zostawił mnie z kilkoma problemami z którymi nie potrafię sobie sam poradzić. Szablon jest chyba z wordpressa:

 

tak wygląda mój szablon:

asd.jpg

 

 

 kolory chciałbym żeby wyświetlały się poziomo a nie pionowo:

 

asd2.jpg

 

Nie pamiętam też gdzie się zmieniało położenie kolumny, a mianowicie chciałbym, żeby w widoku produktu ta kolumna była po prawej stronie:

 

asd3.jpg

 

no i ostatnia sprawa to jak zmienić czcionkę w tym sliderze? Chciałbym tą generowaną "ariala" w sliderze zamienić np: na taką jak wstawiłem w obrazek. 

 

asd4.jpg

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

 

Odnośnie położenia kolumny w widoku produktu to należy wejść do Preferencje->Szablony

Ustawienia zaawansowane->Wygląd kolumn i odpowiednio sobie odznaczyć która kolumna gdzie ma się wyświetlać.

Co do reszty problemów to bez modyfikacji szablonu się nie obejdzie ale jest to do zrobienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 kolory chciałbym żeby wyświetlały się poziomo a nie pionowo:

 

asd2.jpg

 

Cześć, możesz zmienić pozycję kolorów zamieniając w product.css, #attributes .attribute_list #color_to_pick_list li z float: none; na float: left; a jeśli chcesz aby paleta kolorów wyglądała tak link. Dodaj jeszcze margin-right: 5px; usuń nagłówki z kolorów a atrybut zmień na dostępne kolory: to taka moja wizja zrobisz, jak będziesz uważał pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki,wskazówki były bardzo pomocne.

 

Jednak jest jeszcze jedna kwestia, kiedy usuwam teksturę z kolorem to zostaje puste miejsce pod napisem, mimo iż w atrybutach produktu kolor jest zaznaczony poprawnie:

 

Untitled1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...