Jump to content
  • 0

nie dziala ikona koszyka prestashop 1.6


AZADA_M

Question

witam

nie dziala ikona koszyka

wczoraj po modyfikacjach nie dziala ikona koszyka prwa górna strona - nie wchodzi w koszyk po naciśnięciu przycisku - rozwija tylko jego zawartość.

 

Co robiłem - 

modyfikowałem ustawienia ikonek socialmedia na dole strony - tylko w pliku z-custom css dodałem komende marginesu

 

poza tym nicn ie robiłęm - nie modyfikowałem żadnego pliku - przestało działąc jak i na kompie jak i na tel. 

 

W momencie gdy w module koszyka wylaczam AJAX dziala wejście ale nie działa wtedy rozwijanie zawartości po najechaniu.

 

Zrobilem backup z 2 dni i nie pomoglo. Co zrobic żeby to działało - Pilna sprawa 

 

presta 1.6

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

w kazdej nawet w trybie incognito. tak samo w mobile wersji.

 

u niektorych dziala w przegladarce na komputerze a mobilnie nie dziala

 

prosze o info co moze byc przyczyna

 

nie pomoglo nawet przywrocienie kopi zapasowej.

 

w momencie gdy w modulle koszyka wylaczy sie ajax to ikona dziala i da sie wejsc do koszyka jednak nie dziala podglad po najechaniu myszka

 

prosze o info co zrobic by to dzialalo ??

 

podobno moduły społecznościowy mogą czasem takie wariactwa robic - wczoraj usuwałem w dole jedna ikone INSTAGRAM prawa dolna strona (ikonki kułeczka obok czatu)

może to namieszało w kodach ??? będę wdzięczny za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 0

znalazlem podobna sytuacje - https://www.prestashop.com/forums/topic/304122-ajax-w-indywidualnym-szablonie-koszyka-nie-dzia%C5%82a/

 

u mnie problem tez z ajaxem gdy wylaczam go to dziala koszyk - klik ale nie dziala podglad :)

 

kicha - wczoraj zaczalem wgrywac kopie zapasowe i bazy - namieszalem na max .... :. dzis staram sie to naprawic - bede wdzieczny za pomoc z tym koszykiem - bo rozwalilo mi to sklep calkowicie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...