Jump to content

Urun odeme ve tamamlamada sorun ( Validation page )

lastworx

Recommended Posts

Bir musteri urunu alacaginda, butun islemleri gectikten sonra ve son oalrak kabul etme buttonuna tikladiktan sonra birden sayfanin yarisi kayboluyor ve bir yanit gelmior. ( bankwire validation.php sayfasinda )

site : webshop
Assagidaki ornektende gorebilirsiniz.

Lutfen fikirlerinizi paylasiniz. Tesekkurler

26085_cs7nyP76Y54moB1ltzQ1_t

kardeş sayfana iframe virisü bulaşmış sanırım. benim tarayıcım uyarı verdi ve saldırgan olarak bildirilmiş bir site dedi.

2. olarak bu hata genellikle mail ayarlarında sorun var sanırım. çünkü ödemeyi tamamla deyince müşteriye mail gidiyor. sanırım bu mailler gitmesinde sorun olduğu için site tıkanıyor.
eğer mail ayarlarında bir sorun varmı yokmu diye kontrol et iletişim formundan.

eğer sorun bu değilse bir daha düşünelim

kardeş sayfana iframe virisü bulaşmış sanırım. benim tarayıcım uyarı verdi ve saldırgan olarak bildirilmiş bir site dedi.

2. olarak bu hata genellikle mail ayarlarında sorun var sanırım. çünkü ödemeyi tamamla deyince müşteriye mail gidiyor. sanırım bu mailler gitmesinde sorun olduğu için site tıkanıyor.
eğer mail ayarlarında bir sorun varmı yokmu diye kontrol et iletişim formundan.

eğer sorun bu değilse bir daha düşünelim

Virus saldirisi vardi eskiden, site tamamen silindi yanliz google blacklisten cikarmasi suruyor biraz.

Dostum bencede email ayarlarindan olabilir. Cunki siparis geldigi zaman email gelmiyordu.. Yanliz bunu nasil cozebilirim, hangi dosyalara bakmaliyim?

Tesekkurler