Jump to content

Při objednávce zboží přijde email pouze zákazníkovi


ata

Recommended Posts

Při objednávce zboží přijde email pouze zákazníkovi, ale ne do firmy eshopu. Nevim, jestli se to zde uz neresilo , cerstve jsem opet nainstaloval Prestu 1.3. Nevite nekdo radu?

Děkuji za odpovedi!

Link to comment
Share on other sites

Při objednávce zboží přijde email pouze zákazníkovi, ale ne do firmy eshopu. Nevim, jestli se to zde uz neresilo , cerstve jsem opet nainstaloval Prestu 1.3. Nevite nekdo radu?

Děkuji za odpovedi!


A co takhle zapnout sledování objednávek v modulech nebo jaxe to jmenuje, neplést si se sledováním skladu!!! Což si zapni libovolně taky...
Link to comment
Share on other sites

.... je pravada, ze v cs/ chybel shipping.html a shipping.txt, ale stejne to nefunguje .... musim to nejak rozchodit akaznikovi prijde a firme ne. Jeste zkusim, jestli to dela taky v jinem jazyce, nez v cestine.....

Link to comment
Share on other sites

Omg, nahazujte ty shopy na kvalitních hostinzích, vždyť tohle se tu řeší do nekonečna...


A nakonec se člověk někdy dozví, že to provozuje na free-web hostingu s 200MB diskového místa!!! Doufám že už tady takový snad nejsou.

Mnohdy bych to taky hledal jako chybu poskytovatele, pak bych zapátral v aplikaci, posléze v meziprostoru židle X klávesnice...
Link to comment
Share on other sites

VYRESENO!!!! Prekopiroval jsem databazi i ftp-soubory na EBOLU, a vsechny maily chodi jak maji!!! Na verzi webhostingu web4u.cz, to delalo neplechu, a vlastne nechodilo. Vsem diky a Preste zdar! Ata

p.s.: jsem rad, ze to nebylo mezi PC a zidli :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zdravím lidičky,

vím, že toto téma se vaří všude, ale i přesto nemohu přijít na to, proč mi v PS 1.5.2 nechodí emaily s oznamem nové objednávky. Testovací emaily chodí, z formuláře taky, zákazníkům taky chodí vše, ale na admina ani prd... mailalerts mám v 2.4.. Předpokládám, že to bude nějaká pitomost. hosting používám Gigaserver - máte nějaký nápad kam se mám podívat ?, díky předem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...