Jump to content
  • 0

Problem z kartą produktu w przeglądarce firefox


Mikser84

Question

Witam serdecznie,

Od jakieś niedługiego czasu pojawił się problem z przeglądarką Firefox w naszym sklepie.

 

Strona ogólnie chodzi bardzo dobrze pod każdą przeglądarką jedynie pod Firefox coś się dzieje nie tak. Problem dotyczy jedynie karty produktu w tej przeglądarce i tam dzieją się różne dziwne rzeczy. Mianowice nie chcą się otwierać zdjęcia w ogóle lub wczytują się bardzo długo po kilkanaście sekund, gdzie jeszcze nie dawno nie było takiego problemu. Tak samo dzieje się klikając np ikonkę " Napisz opinie" lub "Wyślij do znajomego". Tak jak pisałem problem dotyczy tylko karty produktu w przeglądarce Firefox.

Sklep internetowy: http://www.urodzenipatrioci.pl/wyprzedaze/244-orzel-piastowski.html

 

Czym może być spowodowany problem ?Ktoś kto ma pojęcie przy tym działa, ale robiąc testy nie wychodzą mu błędy.

Jestem laikiem, będę wdzięczny za każdą pomoc, nakierowanie na rozwiązanie problemu.

Pozdrawiam
Łukasz

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jaką masz wersję Prestashop? Najbardziej logicznym powodem wydaje sie być problem z którymś fragmentem kodu JS. Zauważyłem, że wszystkie te problemy wystepują głównie w momencie otwierania dodatkowego okienka (fancybox). Czy wprowadzałeś jakieś modyfikacje w pliku product.js lub instalowałeś niedawno nowy moduł dodający nowe funkcje na karcie produktu? Ewidentnie gdzieś powstaje zator. Ciężko to zweryfikować, ponieważ cały kod jest wrzucony do cache.

Z tego co widze akcja kliknięcia (czyli właściwie poniekąd otwierania fancyboxa) daje taki wynik. Stąd ta zwiecha.

2gvlcp0.png

Edited by Dennis Kruk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuje za szybką odpowiedź.

 

Na ten moment mam wersje 1.6.1.12. Wersja została ostatnio właśnie aktualizowana ze starszej wersji przez firmę, która nas wspiera. Miałem nadzieje, że aktualizacja skyptu do nowszej wersji rozwiąże problem. Nie rozwiązała.

Odnośnie modułów to zakupiłem kilka od pewnej firmy i to był chyba mój błąd bo to się w sumie wszystko jakoś zbiegło z czasem "Problem na karcie produkty". Później drogą testów odinstalowałem wszystkie zakupione moduły, sprawdzając w którym może być problem. Jednak nic to nie dało i na firefox zamulało nadal w karcie produktu, więc ponownie zainstalowałem moduły, które są po prostu ciekawe i przydatne w naszym sklepie.

Odnośnie plików ja nic nie grzebałem bo się na tym po prostu kompletnie nie znam. Osoba od której zakupiłem moduły miała dostęp do FTP w celu weryfikacji i poprawności działania modułów i coś tam na pewno robiła.

Dziwne, że na wszystkich przeglądarkach strona chodzi ok, tylko z tym nieszczęsnym Firefox są problemy. Z góry dziękuje za pomoc i wskazówki.

 

 

Pozdrawiam
Łukasz

Błąd-Firefox-Karta Produktu.pdf

Edited by Mikser84 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...