Jump to content
  • 0

Oznaczanie produktów jako chwilowo niedostępne (bez wyłączania)


conderus

Question

Witam.

 

Napotkałem pewien problem na który wcześniej nie zwróciłem uwagi. Głównie sprzedaję na allegro, ale jeszcze nie ma integracji pomiędzy sklepem a allegro bo na allegro sprzedaję 95% towaru. Więc jak jakiś produkt mi się skończył, to po prostu klikałem na liście zielony ptaszek by go wyłączyć, bo było to najprostsze i szybkie rozwiązanie. 

 

Nie zwróciłem uwagi na to, że produkt w ogóle jest wyłączony. Czyli znika, co nie służy SEO. Najlepsze jest to jak nic nie znika, nawet dla klientów, i jest ten pasek że produktu nie ma czasowo w magazynie. Można to osiągnąć tylko poprzez ręcznie wpisanie stanu produktu jako 0. Jako że niektóre moje produkty mają 30 wariantów, nie wchodzi to w grę. 

 

Czy jest jakiś sposób, aby jednym kliknięciem deaktywować niedostępne produkty bez ich wyłączania (i zmiany ilości), na liście produktów ? Zmiana czegoś w ustawieniach .. coś tego typu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W zakładce ilości w produkcie ustaw na " zabron zamawiac gdy nie ma produktu na stanie" czy coś takiego, z pamięci dokładnie nie powiem, wtedy produkt jest widoczny na stronie sklepu jednak nie da się go dodać do koszyka ani zakupić.

Pozdrawiam

Edited by koening (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam. Tak wiem o tym, ale muszę wejść w edycję produktu, przejść do zakładki ilość, wpisać ręcznie zero, albo wiele zer bo mam warianty, zatwierdzić, i dopiero mam ten efekt, a ja chcę raz kliknąć na liście wszystkich produktów, na ptaszek, tak samo jak się aktywuje i dezaktywuje produkt, aby oznaczyć go jako niedostępny czasowo, bez wyłączania go. Szukałem addonsów, ale są tylko takie co wyłączają produkt, gdy stan dojdzie do 0, ale to u mnie nie działa w ten sposób (sposób w jaki handel prowadzę)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...