Jump to content
  • 0

Dziwne coś w miejscu "w magazynie"


Inkton

Question

Jakiś dziwny błąd w miejscu gdzie powinno być w magazynie, Jak to usunąć lub zmienić? Tak chyba powinno być że aktualnie brak na magazynie ale mam włączone że można zamawiać towar którego nie ma na magazynie.

post-1339571-0-23221900-1490879788_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czy ktoś może na to rzucić okiem? Sprawdzałem w tłumaczeniach jest wszystko ok. Tekst jest dodany w to pole.

Tam gdzie masz napis W magazynie masz uzupełnione pole opisu stanu po stronie admina, a tam, gdzie masz "dziwne coś" to pole masz puste?

http://nimb.ws/wfyISx

 

wygląda to tak jak u mnie, kiedy w plikach tłumaczeń miałam wstawioną kropkę zamiast napisu w magazynie.

Sprawdź też co masz wpisane w module advancedeucompliance ( o ile go masz zainstalowanego) bo tam też się znajdują treści z tym związane.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tam gdzie masz napis W magazynie masz uzupełnione pole opisu stanu po stronie admina, a tam, gdzie masz "dziwne coś" to pole masz puste?

http://nimb.ws/wfyISx

 

wygląda to tak jak u mnie, kiedy w plikach tłumaczeń miałam wstawioną kropkę zamiast napisu w magazynie.

Sprawdź też co masz wpisane w module advancedeucompliance ( o ile go masz zainstalowanego) bo tam też się znajdują treści z tym związane.

Ja nie wiem czy to ma coś wspólnego z aktualizacją czy nie, ale to się tak zbiegło z aktualizacją do 1.6.1.12. Być może to zbieg okoliczności bo w podobnym czasie włączyłem możliwość zakupu produktów których nie ma na stanie. Wcześnie normalnie wyświetlało się "brak w magazynie" Po stronie admina wygląda to tak: W tłumaczeniach jest to przetłumaczone tak jak trzeba, a jeżeli chodzi o dostępność produktów jak na screenie to mam obie rubryki puste. Tego modułu nie mam zainstalowanego.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...