Jump to content

Gdzie Presta zapisuje wiadomości z modułu obsługa klientów w PA?


Ktosinka

Recommended Posts

Dzięń dobry!

 

Jest taka funkcja w PA sklepu :

http://doc.prestashop.com/pages/viewpage.action?pageId=29656722

 

Jeśli odpowiem Klientowi przez Panel to nie wiem gdzie i czy te wiadomości są zapisywane.

Konfigurowanie skrzynek nie pomogło, - tak jakby Presta nie chciała "połaczyć" sie z pocztą i zapisywać wiadomossci w skrzycne wychodzącej.

 

Jest jakiś sposób aby je archiwizowac w razie - nie wiem - awarii sklepu? Jakieś ustawienia dla skrzynek? dodatkowy moduł?

 

Coś Ktoś?

Link to comment
Share on other sites

Te dane powinny być przechowywane w bazie danych, natomiast poprawna konfiguracja SMTP/IMAP powinna sprawić ze wszystkie wiadomości będą dostępne również w podpiętej skrzynce email.

Nawet te wysyłane z PA do Klientów w odpowiedzi na ich zapytania? - bo niby konfigurację mam dobrą, wszystko ustawione, nawet synchro działa, ale nie widzę wiadomosci wychodzących.... są tylko te, które Klient przysyła do mnie jako nowe lub w odpowiedzi na moj mail z Panela.

Link to comment
Share on other sites

W panelu widzę ale nie widzę ich w skrzynce wysłane w poczcie....

Można jakoś tak ustawić prestę aby wiadomości wychodzące z PA do klientów były zapisywane w srzynce wysłane na poczcie e-mail na serwerze czy to nie możliwe jest?

 

Teoretycznie skoro prestya może usuwać maile ze skrzynki i przyjmowac przychodzące od klientów to dlaczego nie może zapisywac wysłanych w skrzycne mailowej?

 

Bredzę z wycieńczenia, nie zrozumiała odpowiedzi czy mam pokiełbaszoną konfigurację?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...