Jump to content
  • 0

Sklep przestał działać po eksporcie produktów z subiekta przez s2s


Inkton

Question

WItam. Próbuję zintegrować sklep z subiektem i testuję S2S. Jestem na etapie wgrywania produktów do sklepu. Wczoraj jak eksportowałem produkty z subiekta do sklepu było wszystko ok. Dzisiaj zrobiłem ponowny test i sklep przestał działać. Mam białą stronę, wcześniej wyświetlało że błąd 500, teraz że zbyt wiele przekierowań. Nie działa ani strona ani panel administracyjny (produktów było 246 do testu a docelowo ma być kilka tysięcy). Kiedy próbuję wejść na subdomenę, na której jest sklep czyli https://sklep.inkton.pl przekierowuje mnie na adres https://inkton.pl/sklep i oczywiście też nie działa. To samo mam w panelu administracyjnym (również mnie przekierowuje). Próbuję teraz na ftpie dodać jakiś katalog i wyskakuje mi Disk quota exceeded więc chyba problem, polega na tym, że przekroczyłem limity na serwerze? Można je jakoś zwiększyć?

Edited by Inkton (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jak się dysk skończył, to trzeba go dokupić u hostingodawcy.

Ale to wiadomo że dlatego sklep nie działa? Czy to możliwe? Ja rozumiem, że mogły nie załadować się produkty jak się miejsce skończyło, ale żeby sklep zaraz padł?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Presta działa z systemem cache dla smarty.

Jak nie może zapisać na dysku ani bita, to się wszystko rozwala.

Na tą chwilę już mogę wgrywać pliki na serwer przez ftp, ale sklep się nie podniósł. Czy mam coś zrobić w panelu administracyjnym żeby sklep się naprawił? Po próbie wejścia na stronę sklepu mam ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Edited by Inkton (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teraz sprawa wygląda tak. Znalazłem podobny problem na hiszpańskim forum. Wg zaleceń wyłączyłem i włączyłem ssl, wyłączyłem i włączyłem przyjazne adresy url i sklep się odpalił. Problem nadal jest w backoffice. Mam białą stronę, ale mogę dokonywać zmian tylko jest to trudne bo nic w tym widoku się kupy nie trzyma, żadnego ostylowania, Co mogę z tym zrobić? Dziwi mnie jeszcze że gdy próbuję wejść do panelu administracyjnego to nie mam ssl, chociaż mam włączone na każdej stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teraz sprawa wygląda tak. Znalazłem podobny problem na hiszpańskim forum. Wg zaleceń wyłączyłem i włączyłem ssl, wyłączyłem i włączyłem przyjazne adresy url i sklep się odpalił. Problem nadal jest w backoffice. Mam białą stronę, ale mogę dokonywać zmian tylko jest to trudne bo nic w tym widoku się kupy nie trzyma, żadnego ostylowania, Co mogę z tym zrobić? Dziwi mnie jeszcze że gdy próbuję wejść do panelu administracyjnego to nie mam ssl, chociaż mam włączone na każdej stronie.

Spróbowałem na innym komputerze i tam backoffice działal normalnie. Jeszcze raz zmieniłem SSL na wyłączony i wlączony i teraz wszędzie jest już dobrze. Dzięki za pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...