Jump to content
  • 0

Problem with CSV import


abecadlomaluszka

Question

Mam problem z importem produktów za pomocą pliku csv. Po załadowaniu pliku, nie mam możliwości mapowania kolumn. Pojawia się możliwość wyboru tylko do pierwszej kolumny. Wygląda to jak w załączniku. Czy robię coś nie tak? Prośba o pomoc.

 

I have problem with import product by csv file, becouse I do not have options to match columns, I can match only first column. It look like in attechment.

Do I make smoething wrong?

post-1369738-0-15644500-1489999755_thumb.png

Edited by abecadlomaluszka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To proponuję zacząć od naprawienia presty, bo masz jakąś dziurawą. Jeśli brakuje tych plików csv, to nie wiadomo czego jeszcze brakuje.

Najlepiej poprzez upgrade do najnowszej wersji 1.6.1.11.

A jeśli masz najnowszą, to pobierz ją: https://www.prestashop.com/pl/wersje-deweloperskie#previous-version

I wgraj brakujące lub zmienione pliki.

W Zaawansowane -> Informacje konfiguracyjne jest raport "Lista zmienionych plików".

 

Edit:

Już zobaczyłem na obrazku, że masz najnowszą wersję :)

Edited by e_com (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam informację że: " Nie wykryto zmiany w Twoich plikach".

 

Może spróbuję wywalić całą prestę i zainstalować ją ponownie. Zaczynając od próby importu produktów.

Oczywiście wcześniej wprowadzając kategorie. A może przed produktami coś jeszcze powinnam uzupełnić?

Ale robiłam wszystko zgodnie z dokumentacją, także nie powinno być problemu.

 

Nie wiem czy to istotne, ale mam hosting w 1and1 i instaluję preste z jednego kliknięcia. Czy może być tak, że dostawca hostingu ma błędny/wadliwy plik instalacyjny????

Edited by abecadlomaluszka (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...