Jump to content
  • 0

Jak zmienić metodę obliczania ostatecznej ceny produktu


koening

Question

Witam

Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę dopisać regułę mnożenia do ostatecznej ceny produktu. Cos w stylu ->

(metoda obliczania ostateczenej ceny produktu presty) * moja zmienna zapisana w jquery,ktora jest wartością wprowadzana przez formularz na stronie produktu przez uzytkownika.

Z gory dziekuje za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Bawiłem się tym plikiem i niestety nie dałem rady xd Cenę oblicza mi w porządku jednak ta nowa cena nie jest przekazywana do koszyka, koszyk sobie wyłapuje tą starą cene przed moimi modyfikacjami wiec zrobiłem sobie ten kalkulatorek na podstawie ilości produktow https://mgraph.pl/glowna/13-baner-laminowany-510g.html

Jednak niestety musze ustalać cenę w dm2(dosc nieczytelna informacja dla klienta) i dopiero musze przeliczac wymiary na odpowiednią ilość produktow w wanted_quantity.

Ma ktoś jakiś pomysł jak można by bylo jeszcze obejść, żeby można bylo sprzedawać produkty na m2? Wolałbym nie ruszać quantity wogole(ukryje to pole i bedzie stala wartosc 1)  i wlasnie ten pierwszy sposob na obliczanie koncowej ceny dodajac moje zmienne odczytywane ze strony produktu byly najlepszy jednak nie mam jeszcze zbyt dobrego rozpoznania w plikach presty :/

Wygląda na to, że UpdatePrice() pobiera dane/odczytuje . Niestety nie przekazuje ich dalej w obieg. Potrzebuje namiaru na funkcje która przekazuje wartosc zamowienia dalej w obieg ;/

 

Szukam teraz w ajax-cart.js może w requescie do serwera uda mi sie wsadzic jakies dane.

 

// Po probach w ajax-cart.js widze ze mozna tam manipulowac ilosciami przekazywanymi do koszyka i innymi wartosciami jednak nie ceną, musze szukac dalej.

 

Hmm chyba sobie odpuszcze i zostawie tak jak jest teraz tylko dopracuje, jednak mam pytanie jak można zrobić aby cena sie wyświetlala tak jak w załączniku czyili XX zł za metr kwadratowy.

post-1374089-0-01781500-1490091169_thumb.jpg

Edited by koening (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...