Jump to content
  • 0

Dodanie próbek kolorów do podglądu produktu


armen10

Question

22 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

niedo konca wiem, co PiotrK mial na mysli, bo to nie blad tylko atrybuty produktu, jak je dodasz (jako atrybuty koloru) to automatycznie pojawia sie i na liscie produkto i w karcie produktu. do kazdego takiego atrybutu mozesz dodac osone zdjecia, wiec w karcie produktu po kliknieciu w dany kolor automatycznie powinno zmianic sie zdjecie. zobacz w ustawienia czystej instalacji sklepu. tam wybrane produkty maja takie rozwiazania. 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeszcze raz mam sklep http://quickstepshop.pl/

I na stronie głównej mam produkty...

Na tych produktach nie ma pokazanych wersji kolorystycznych, które są widoczne, jak się już wejdzie w dany produkt.

Chciałbym zrobić tak, aby dostępne kolory pokazywały się też na produkcie na stronie głównej.

W jakim pliku konfiguracyjnym mógłbym tego dokonać, albo może jakaś wtyczka jest od tego ?

Edited by armen10 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po komentarzu @endriu o cudownym przycisku "Pokaż więcej" :) obejrzałem stronę dokładniej.

Standardowo moduł "homefeatured" includuje templatkę product-list.tpl nic tam od siebie nie usuwając w produktach, czyli co widać w kategorii to i widać w module.

U Ciebie w widoku kategorii jest OK, a w module lipa :(

Czyli moduł został wyposażony we własną zmodyfikowaną  templatkę. Może aby dodać boski przycisk "Pokaż więcej"?

Aby to naprawić trzeba wgrać oryginalną templatkę modułu homefeatured z oryginalnego szablonu "default-bootstrap".

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie chodzi o product-list.tpl, bo ona wyświetla poprawnie w widoku kategorii.

Tylko o /themes/TWOJ_SZABLON/modules/homefeatured/homefeatured.tpl

W niej powinno być tylko tyle kodu:

{if isset($products) && $products}
    {include file="$tpl_dir./product-list.tpl" class='homefeatured tab-pane' id='homefeatured'}
{else}
<ul id="homefeatured" class="homefeatured tab-pane">
    <li class="alert alert-info">{l s='No featured products at this time.' mod='homefeatured'}</li>
</ul>
{/if}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dokładnie taki sam kod już tam był...

Ale dla pewności skopiowałem ten podany wyżej i nic się nie zmieniło. :(

U mnie w pliku "product-list.tpl" w ogólne nie ma wpisu o atrybutach (kolorach), które miałyby się wyświetlać.

Ale jak próbuję skopiować kod z "product.tpl" to coś mi nie wychodzi.

Edited by armen10 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

A nie masz przypadkiem zainstalowanego jakiegoś modułu zamiennika "homefeatured"?

W kodzie strony masz:

<ul id="homefeatured" class="product_list grid row homefeatured tab-pane active">

Także wnioskowałem, że to oryginalny moduł od presty.

 

Edit:

To musi być jakiś zamiennik, bo oryginalny moduł presty nie ma przycisku "Pokaż więcej".

Edited by e_com (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...