Jump to content
  • 0

Wszystkie produkty na głównej stronie


mikipu999

Question

Witam. 

 

Jestem na etapie konfiguracji swojego sklepu jednak mam jeden problem z racji, że w moim sklepie będzie tylko około 10 produktów chciałbym, aby wszystkie produkty wyświetlały się na stronie głownej sklepu np. pod banerem. Czy jest możliwe zrobienie czegoś takiego?

Obecnie mam ustawione moduł "Produkty Polecane" wyświetla on się pod banerem jednak chciałbym, żeby nie były to polecane produkty a wszystkie jakie są dostępne w moim sklepie

Edited by mikipu999 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nikt Ci nie broni polecać wszystkich produktów w sklepie :)

W konfiguracji modułu "Ilość produktów, które mają być wyświetlane" ustaw np. 100, to ile tych produktów nie dodasz, to tyle będzie wyświetlone na home.

A tekst taba "Popularne" czy "Polecane" to możesz w tłumaczeniach modułów zmienić.

Lokalizacja -> Tłumaczenia

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nikt Ci nie broni polecać wszystkich produktów w sklepie :)

W konfiguracji modułu "Ilość produktów, które mają być wyświetlane" ustaw np. 100, to ile tych produktów nie dodasz, to tyle będzie wyświetlone na home.

A tekst taba "Popularne" czy "Polecane" to możesz w tłumaczeniach modułów zmienić.

Lokalizacja -> Tłumaczenia

Dzięki, to jest dobry pomysł ale problemem jest to, że zmiany w tłumaczeniach się nie zapisują. Wygląda to tak, że w polu edytowania tekstu w zakladce translations widac nowy tekst jednak na stronie dalej jest stary tekst czyli "Popularne produkty". Wiesz może jak to naprawić?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...