Jump to content
  • 0

Błędne wyszukiwania po tagach


twojarafa

Question

Witam,

 

Dzisiaj już kompletnie zgłupiałem bo mój problem przybrał zupełnie inną formę.

 

Założenie:

Chciałbym aby nowe towary dodane do sklepu (nowa dostawa) były możliwe do wyszukania po odpowiednim tagu. Wprowadzając więc produkty na stan poprzez import csv dodaję kolumnę z tagiem dla wszystkich produktów z nowej dostawy np. dostawa marzec. Chciałbym podać link do wyników wyszukiwania by klient mógł bez terminu ważności wyszukać marcową dostawę. Niestety do tej pory nigdy nie udało mi się uzyskać zamierzonego efektu.

 

Problem:

W edycji produktu w miejscu tagi zawsze znajdują się tagi zaimportowane przeze mnie ale wyszukiwarka ich nie widziała - do dnia dzisiejszego. Po wczorajszym imporcie produktów po raz pierwszy po tagu "marzec" wyświetliło się 7 produktów spośród 50 które mają taki tag. Dodam jeszcze że gdy usunę ręcznie z dowolnego produktu tag "marzec" i zaraz dodam go ponownie produkt zostanie po tym tagu wyszukany. 

 

Przy poprzednich dostawach dodawałem tagi z poziomu bazy danych i zajmowało mi to trochę czasu, teraz jak wiem że metoda importu csv może działać chciałbym wiedzieć dlaczego te 7 produktów wyszukało a reszty nie... Wiem że to troszkę wróżenie z fusów ale nie wiem nawet jak zabrać się za ten temat - sprawdziłem te 7 produktów czy różnią się czymś od pozostałych - niestety bez skutku. 

 

Czy macie jakiś pomysł ?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...