Jump to content
  • 0

Dodatkowa informacja w trybie katalogu produktu


kompik

Question

Witam ,

Mam pytanie, w którym miejscu i jaką linijkę kodu dopisać w pliku product.tpl, aby przy wyłączonej opcji "Sprzedaż" pojawiała się informacja, że produkt tylko na zamówienie?
 

Pod

<span id="availability_value" class="{if $product->quantity <= 0 && !$allow_oosp} st-label-danger{elseif $product->quantity <= 0} st-label-warning{else} st-label-success{/if}">{if $product->quantity <= 0}{if $PS_STOCK_MANAGEMENT && $allow_oosp}{$product->available_later}{else}{/if}{elseif $PS_STOCK_MANAGEMENT}{$product->available_now}{/if}</span>

Próbuję dodać:
 

{if $PS_CATALOG_MODE}<strong>Produkt na zamówienie</strong>{/if}

 

Z PHP jestem trochę cienki, jednak kombinuję, ale nic z tego.

Najlepiej gdyby taka informacja pojawiła się zamiast ceny przy takich opcjach: http://image.prntscr.com/image/29216d7e02284d4783d2ecd5fcd03734.png

Podejrzewam, że $PS_CATALOG_MODE odpowiada za całość sklepu w trybie katalogu stąd też brak reakcji.

 
Czy ktoś może mi pomóc z kodem, ewentualnie dać jakieś wskazówki?

Edit:
Aha, zapomniałbym - presta w wersji 1.6.1.10
Edited by kompik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuję za odpowiedź - to właśnie świadczy o mojej amatorszczyźnie (ale już niedługo :) )
 $allow_oosp z tego co widzę, oznacza włączone pozwolenie na zamawianie przedmiotu mimo braku produktów.
Powiedzmy, że warunkuję właśnie allow_oosp oraz 0 lub mniej dostępnych produktów. Warunek ma zwrócić zwykły tekst w miejsce ceny, docelowo ma wyglądać to w ten sposób: 

 

6618f5c959884545bfdcafd51b1a6608.png

 

Czy dobrze myślę:

{if $product->quantity <= 0 && allow_oosp} ... {/if}

Że w miejscu ... przypisuję po prostu tekst dla zmiennej?
W taki sposób?:

{if $product->quantity <= 0 && allow_oosp}{$nazwa_zmiennej_dla_ceny='Produkt tylko na zamówienie'}{/if}

No i tu rodzi się pytanie, jaka jest zmienna dla wyświetlanej ceny?
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...