Jump to content
  • 0

Dodatkowe moduły przestały działać


cel3ct

Question

W sklepie przestały mi działać niektóre dodatkowe moduły. Jedne moduły przestały w ogóle się wyświetlać (np. polecane produkty na stronach produktów, czy logowanie via facebook/gmail), a inne wyświetlają się na stronie, ale nie działają (np. przycisk generujący kod rabatowy za udostępnienie na facebooku jest, ale po kliknięciu nic się nie dzieje, czy wspomniany wcześniej one page checkout nie ładuje metod płatności, sposobów wysyłki oraz podsumowania).

 

Presta 1.6.1.11

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Też nie pomaga.

 

Rozmawiałem telefonicznie z administratorem serwera VPS, posprawdzał mi wszystko i z tej strony wszystko jest OK.

 

Edit:

Problem rozwiązany. Okazało się, że źródłem była opcja "Przenieś JavaScript na koniec". Po wyłączeniu wszystkie moduły zaskoczyły. Pytanie tylko dlaczego coś co nigdy nie sprawiało problemów, nagle uwaliło mi większość modułów na pół dnia?

Edited by cel3ct (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie mam żadnych błędów, a nadpisywanie jest wyłączone.

 

Problem pojawił się bez żadnego działania z mojej strony. Wczoraj wieczorem klienci składali normalnie zamówienia (czyli one page checkou musiał działać), a dziś dostałem maila od klienta, że ma problem i po wejściu na sklep okazało się, że dotyczy nie tylko modułu odpowiadającego za proces zamówienia, ale także innych.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...