Jump to content
  • 0

Problem z wyszukiwarką po aktualizacji do 1.6.1.11 - pomocy


rameerez

Question

Witam,

potrzebuję pomocy.

Mam problem po aktualizacji do wersji 1.6.1.11 - nie działa mi wyszukiwarka tzn. wyszukuje , ale bardzo kiepsko.

Kombinowałem na wiele sposobów z wagami i nic, oczywiście przebudowywałem indeks , czyściłem cache i nic.

Odinstalowałem Blok prostego wyszukiwania i zainstalowałem ponownie, przy tym czyściłem cache i przebudowywałem indeks i nic.

Wyszukiwarka działa dobrze gdy wpisuje jedno słowo , gdy dodam frazę już jest gorzej czym zwięcej wpisze to większe bzdury pokazuje.

Adres sklepu: martingsm.pl

Przykład jak wpisuję magpul - ładnie podpowiada i wyszukuje wszystkie produkty tego producenta,

jak dodam magpul iPhone - 2 pierwsze pozycje są ok , ale dalej podaje innych producentów i w ogóle inne produkty, jak dodam "magpul iPhone 7" to pojawia się 902 wyniki i wrzuca różne produkty jak chce.

Przy tym wszystkim pojawił się jeszcze jeden problem bo przestał mi działać moduł ship2pay - taka sama sytuacja nie wiąże mi opcji płatności z dostawą.

Wcześniej wszystko działało prawidłowo, teraz nie mogę tego problemu rozwiązać.

Na domiar złego zniknął mi całkowicie moduł Payment on delivery, czyli przesyłka za pobraniem.

Może macie jakiś pomysły?

Bardzo dziękuję z góry za wszelką pomoc

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...