Jump to content
  • 0

Zablokowanie łączenia produktów przy dodawaniu do koszyka


Wabigon

Question

Dzień dobry wszystkim!

 

Używam presty 1.6.1.4. chciałbym skonfigurować jedną z kategorii produktów lub same produkty w taki sposób aby nie było możliwości połączenia ich w jednym zamówieniu z innymi. Czyli klient może dodawać produkty do koszyka z większości kategorii i zamykać zamówienie (normalne działanie). Jest utworzona inna jedna nowa kategoria z której klienci będą mogli dodawać produkty (wewnątrz kategorii) do koszyka i zamykać zamówienie natomiast nie będzie możliwości dodania produktów do koszyka z innych kategorii.

 

Próbowałem skonfigurować to za pomocą przewoźników tzn. dodałem nowego przewoźnika i przypisałem go do produktu który ma się nie łączyć z innymi. Inne produkty mają przypisanego dotychczasowego przewoźnika. Gdy dodaję produkty do koszyka z tej wykluczonej kategorii i pozostałych presta po prostu sumuje koszty wysyłki obu przewoźników nie zamieszczając przy tym opisu przewoźnika. Wystarczyło by aby po prostu wyskoczył komunikat że nie ma przewoźnika dla tego zamówienia, a klienta poinformował bym w inny sposób np. zamieszczając stosowną informację w kracie produktu, że nie łączą się z innymi. Próbowałem również w konfiguracji miar w karcie przewoźnika ale to też nie przyniosło pożądanego rezultatu.

 

Wszelkie sugestie w tej sprawie mile widziane. Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...