Jump to content
  • 0

Problem z zapisem atrybutów produktu


ZZ.Top

Question

Witam serdecznie!

 

Mam problem z zapisywaniem dodanych produktów. Kiedy zapisuję produkt aktualizuje się wszystko - opis, zdjęcia, nazwa, ceny i tak dalej. Wszystko działa, jest ok, wyświetla się... Wszystko oprócz funkcji. Czego bym tam nie zrobił - ustawił wartość z przypisanych atrybutów z rozwijanej listy, wpisał wartość ręcznie, wpisał kilka wartości - gdy nacisnę przycisk "Zapisz" (lub "Zapisz i zostań") strona odświeża się, wraca do zakładki "Informacja", nie wyświetla się żaden "zielony" komunikat, a jak przejdę z powrotem do funkcji - wszystko, co ustawiałem jest wyzerowane. Gdzieś w internecie wykopałem na jakimś forum, że trzeba usunąć z pliku form.tpl wiersze jak poniżej:
 

submitHandler: function(form) {
form.submit();
},

Więc wziąłem je w komentarz. Przez chwilę to działało, wszystko się ładnie zapisywało, aż do dziś. Dodałem kilka nowych cech, których potrzebowałem, i teraz jest kaplica, ponieważ jestem w tym samym punkcie, co poprzednio, ale już nie mogę tych wierszy usuniętych drugi raz usunąć :D Po kilku godzinach walki i przekopywania sieci postanowiłem zwrócić się o pomoc tutaj. Ma ktoś jakiś pomysł, co może być przyczyną takiego problemu?

Wersja Presty 1.6.1.6, w samym kodzie raczej za dużo nie było grzebane.

 

Pozdrawiam,

ZZ.Top.

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...