Jump to content
  • 0

Powiadomienia e-mail nie działają


webszaja

Question

Witam wszystkich,

 

Ten temat był już wałkowany zapewnie wiele razy aczkolwiek w każdych postach nie znalazłem rozwiązania które mogłoby mi pomóc.

 

Generalnie problem polega na tym, że o pewnego momentu nie schodzą żadne powiadomienia na emaila dla klienta jak i dla administratora sklepu (rejestracje, nowe zamówienia braki towarów itp)

 

Zaznaczę, że to chodziło, ale od jakiegoś czasu, przestało, nic nie było w samych e-mailach modyfikowane.

 

Sklep jest na wersji PrestaShop 1.6.1.9 

Serwer: home.pl

Szablon: podstawowy

Moduł mail alerts zainstalowany i aktywny.

 

Pierwsze i jedyne ustawienie jakie było ustawione w parametrach zaawansowanych/e-mail to: Użyj funkcji mail() w PHP (zalecane; działa w większości przypadków)

 

W chwili obecnej jak chcę wysłać testowego e-maila do na opcji PHP wywala mi błąd: Błąd: proszę sprawdzić konfigurację

 

 

Jeżeli próbuję opcji SMTP to przy wysyłaniu e-maila testowego długo mi myśli a potem również wywala błąd: Błąd: proszę sprawdzić konfigurację

 

Co robię zle gdzie jest problem? w jaki sposób mogę sprawdzić to w logach ewentualnie czy jakieś ustawienia są zle nastawione, główny e-mail sklepu to dokładnie ten sam który jest podawany w ustawieniach SMTP

 

Problem zgłaszając do home.pl niestety nic nie daje, oni nie są w stanie nic stwierdzić po stronie serwera wszystko jest ok, twierdzą że to wina presty.

 

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

 

pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...