Jump to content

Cash on delivery 1.7


bialydam

Recommended Posts

Czyli on jest dostępny problem w tym że ja go nie widzę w preście u siebie. 

 

Oczywiście sprawdzałem tą lokalizację którą podałeś wyżej oraz > Modules > Selection jak również Installed modules i nie mogę go odnaleźć. 

 

Gdzie mogę go pobrać ręcznie instalkę pobrałem z tej strony w wersji 1.7.0.5 

 

 

Aktualizacja: 

Miałem zainstalowaną wcześniejszą wersję PS i tam moduł był pobrałem go, zainstalowałem i działa prawidłowo. 

 

Enthusiast dzięki za pomoc. 

Edited by bialydam (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

witam

czy jest moduł COD dla kuriera ?, ten co piszecie powyżej to tylko w przypadku odbioru osobistego a ja potrzebuje do wysyłek pobranie, nie znalazłem takiego przynajmniej darmowego a jeśli jest płatny to który bedzie najlepszy ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

chcesz mieć możliwość 'pobrania'?  udało mi się to zrobić, na pewno musi być zainstalowana wtyczka płatność przy odbiorze, musisz stworzyć 2 dostawy kurierem np DPD przedpłata i DPD pobranie, w  płatnościach preferencje musisz zaznaczyć która dostawa z czego korzysta, czyli dpd przedpłąta tylko z payU / przelewy24 a DPD pobranie tylko z płatności przy odbiorze, trzeba też ustalić ile taka płatność będzie kosztowała np 20- zł i jak będzie liczona, namieszane ale wiem że działa :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ceramtrans said:

chcesz mieć możliwość 'pobrania'?  udało mi się to zrobić, na pewno musi być zainstalowana wtyczka płatność przy odbiorze, musisz stworzyć 2 dostawy kurierem np DPD przedpłata i DPD pobranie, w  płatnościach preferencje musisz zaznaczyć która dostawa z czego korzysta, czyli dpd przedpłąta tylko z payU / przelewy24 a DPD pobranie tylko z płatności przy odbiorze, trzeba też ustalić ile taka płatność będzie kosztowała np 20- zł i jak będzie liczona, namieszane ale wiem że działa :)

Problem w tym, że nie mam jak zainstalować tej wtyczki. W tym problem. Zwyczajnie nie mam listy wtyczek do zainstalowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...