Jump to content
  • 0

Nie mogę usunąć podkategorii


pele7384

Question

Witam, mam zainstalowaną prestę 1.6.1.11 

Próbuję usunąć podkategorię, po potwierdzeniu odświeża stronę i wraca do głównej kategorii. Kiedy ponownie wejdę w kategorię okazuje się, że nic się nie usunęło. Nie mam pomysłu jak to rozwiązać.

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tryb debugowania nie powoduje zmiany sposobu działania strony a jedynie pojawienie się błędów, które domyślnie są ukryte.

Czyżby żaden się nie wyświetlał ? Bo to aż dziwne jest. O ile nie grzebałeś nic w plikach panelu to nie powinna wystąpić sytuacja, że nic nie wypluje tryb debugowania w chwili kiedy coś nie działa.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za odpowiedź.

Nie grzebałem nic, świeżo postawiłem prestę i od razu sprawdziłem podkategorię, bo wcześniej po instalacji z automatu z proserwera miałem to samo, ale obstawiałem, że to właśnie przez automatyczną instalację. Teraz mam własnoręcznie wrzucone pliki na serwer, świeżą bazę danych itp i problem dalej występuje. Strona nie wyświetla żadnych błędów, jest tak jak było. Pomysłów mi naprawdę brakuje :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W takim razie musisz mieć coś zwalone w ustawieniach serwera. O ile pobrałeś prestę z oficjalnego źródła to nie ma takiej opcji, by coś na prawidłowej konfiguracji serwera nie działało.

 

Gdzie masz postawioną prestę ? Na jakim serwerze ? Oraz czy ewentualnie masz możliwość przeniesienia jej na inny serwer ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pliki z oficjalnego źródła, wersja 1.6.1.11 tak jak pisałem w pierwszym poście.

Hosting mam wykupiony na Proserwer, zawsze korzystam z ich usług i nigdy nie miałem problemów, przy wordpressach itp. Przenieść za bardzo nie mam możliwości, wykupiłem hosting na długi okres czasu, i dokupiłem domenę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...