Jump to content

farklı ebatları olan aynı ürüne 2 ayrı fiyat

bukalemun

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba,
elimdeki bir ürünün 2 farklı ebatı var ( 10cm2 ve 20 cm2 gibi) bunu ürünün sayfasında 2 farklı fiyatla göstermeye, müşteriye bir seçim şansı vermeye çalışıyorum ama yapamadım. 2 faklı ürün olarak göstermek istemiyorum çünkü yarın daha çok ebat çıkacak. acil yardımlarınızı bekliyorum.
saygılarımla

urun eklemeden once ekleyeceginiz urun hakkinda nitelikler ve gruplar bolumunden yeni grup ve nitelik eklemeniz gerekiyor. mesela grup olarak Ölçuler diye bir grup oluturun. Daha sonra 10 cm2 ve 20cm2 30cm2 gibi nitelikler olusturrarak bu gruba ilave ediniz.
daha sonra urun ekleyin. urunun farkli resimleri varsa mesela 10cmlik, 20 cmlik ve 30 cmlik gibi. bunlarida ekleyin. resimlerin eklemesinden sonra da urun tablarinda bulunan kombinasyonlar kisimdan sizin eklediginiz grup ve nitelikleri secerek ekleme yapin. altta buluna resimleride niteliklere gore atayin. eger fiyat farki varsa Fiat üstündeki etki: kismindan azalan yada artan sekliyle secim yapin ve aradaki farki girin. boylece ayni urunun 10 cm2 100 lira ise 20cm2 ye eklediginiz 40 liralik fark, musteriniz 20 cm2 urunu sectiginde 140 tl olarak gozukecektir,

kolay gele.