Jump to content
  • 0

aktualizacja presty z 1.6 na 1.7


Inkton

Question

Jako że zacząłem konfigurację sklepu na preście 1.6 i teraz ją kończę to mam pytanie czy warto przed uruchomieniem sklepu zrobić aktualizację do 1.7? Generalnie sklep ma zmiany wizualne które chciałbym zachować oraz potrzebuje, żeby dotpay działał na najnowszej wersji. Czy jeżeli dopiero będę budował bazę produktów powinienem zrobić aktualizację czy mogę kilka lat pociągnąć na tym co mam?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tego co tam wyczytałem to nie warto przejść na 1.7 w tej chwili zwłaszcza że dotpay nie działa z tą wersją, więc mam pytanie czy warto przejść z 1.6.1.9 na 1.6.1.11? Zakładam, że tak ale czy muszę się do tego jakoś przygotować? Czy jest jakieś ryzyko, że coś się popsuje lub nie będzie działać prawidłowo? Co z tłumaczeniem szablonu wtedy? Używam innego niż domyślny?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

https://www.prestashop.com/en/developers-versions

Przy każdej wersji jest Changelog co zostało naprawione/zmienione.

Kolejne wersje powstają nie dlatego że komuś się nudzi i grzebie w kodzie aby sobie pogrzebać, tylko użytkownicy wykrywają błędy i zgłaszają je do Bug Trackera.

Czyli można przyjąć że najnowsza wersja 1.6.1.11 jest pozbawiona blędów skoro zrobili już 1.7?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...