Jump to content

Barcamp prestashop - okazja do przedstawienia sugestii ekipie presta


Tomasz Słomiński

Recommended Posts

Witam,

we wtorek odbędzie się drugi Barcamp Prestashop. Jest możliwość przedstawienia problemów specyficznych dla polskiej wersji presta - jak na przykład polskie znaki w fakturze czy w ogólności faktura proforma. Jeżeli macie jakieś uwagi / pytania do ekipy dotyczące tego typu funkcjonalności, to zamieśccie je w odpowiedziach, a ja postaram się wydobyć od nich maksymalnie precyzyjne odpowiedzi. Ponieważ temat jest na czasie (prestashop chce się stać naprawdę sklepem międzynarodowym, i pracują usilnie w tym kierunku), więc jest szansa że trafne sugestie zostaną wdrożone w miarę szybko

Pozdrawiam

Tomasz Słomiński

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pewnie już za późno ...ale w mojej ocenie są 2 podstawowe problemy aby sklep stał się "zawodowy" :

1) kodowanie znaków ( chyba lepiej by było definiowalne a nie na stałe UTF ... choćby tylko przy współpracy z bazą danych )
2) baza danych ... mi się udało przeportować z MySql do Postgresa ( naprawdę dzięki temu działa duuuużo szybcej, i stabilniej), a jeśli mi to poszło dość szybko to wydaje mi się że nie powinno być z tym większego problemu.


a przy okazji zapraszam na elaboro.pl :-) gdzie prestę zintegrowaliśmy z naszym systemem sprzedaży

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...