Jump to content
  • 0

Kolejność form płatności w koszyku


Inkton

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ok działa, a czy jest możliwość, żeby edytować wygląd tych form płatności? Nie wiem czemu dotpay jest na całą stronę a reszta nie. Chciałbym to ujednolicić

Rozwiązane. Trzeba było w dotpay, payment.tpl w divie wpisać tak <div class="col-xs-12 col-md-6"> i wtedy jest ok.

Edited by Inkton (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

W Moduły > Pozycje kolejność modułów w danym hooku decyduje o kolejności na stronie.

Ok działa, a czy jest możliwość, żeby edytować wygląd tych form płatności? Nie wiem czemu dotpay jest na całą stronę a reszta nie. Chciałbym to ujednolicić

post-1339571-0-18734700-1487147807_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

/modules/MODUL_PLATNOSCI/views/templates/hook/payment.tpl

Ok udało się zmienić ale jest jeszcze problem responsywności. Po zmianie na col-xs-6 wyświetla się poprawnie na komputerze w "normalnym widoku" ale jak włącze widok tabletu lub telefonu to wygląda inaczej niż pozostałe metody płatności-jest mniejsze proporcjonalnie od pozostałych o połowę i zamiast pasek zabierać całą szerokość ekranu na tablecie zabiera połowę, a reszta czyli odbiór osobisty oraz przelew zwykły wyświetla się poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ok udało się zmienić ale jest jeszcze problem responsywności. Po zmianie na col-xs-6 wyświetla się poprawnie na komputerze w "normalnym widoku" ale jak włącze widok tabletu lub telefonu to wygląda inaczej niż pozostałe metody płatności-jest mniejsze proporcjonalnie od pozostałych o połowę i zamiast pasek zabierać całą szerokość ekranu na tablecie zabiera połowę, a reszta czyli odbiór osobisty oraz przelew zwykły wyświetla się poprawnie.

Zmieniłem już wszystko co mogę i nic się nie zmienia. Tzn zmiany jakieś były ale nie takie jak trzeba, raczej styl się sypał. Zrobiłem taki sam styl w dotpay jaki jest w bankwire ale to nic nie dało. Dodałem też ręcznie dotpay do global.css ale to tez nic nie dało. Nadal wyświetla się tak samo jak w załączniku z trzeciego postu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja od kilku dni próbuję rozwiązać problem z modułem Przelewy24 niby wszystko jest ok dokładnie krok po kroku przeprowadziłem instalację a nawet ponowną reinstalację po rozmowie z pracownikie działu IT Przelewy24 ale nic to nie zmieniło nadal przy finalizacji zamówienia widoczne są dostępne metody płatności Przelew tradycyjny i Paypal nie ma wyboru w postaci Przelewy24. mój sklep pracuje na Prestta 1.6.7

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...