Jump to content
  • 0

edycja stopki na stronie


smolapbz

Question

Witam,  Chciałem zmienić wygląd stopki na swojej stronie. Mianowicie, chciałem dodać obrazek ze posiadamy kodowanie SSL na stronie, jak można to zrobić? Mamy już obrazek informacji o przelewy24 ale nie wiem jak informatyk to dodał i w jakim miejscu. Może jest jakiś fajny moduł lub pomysł gdzie to mogę dodać?

 

81441bb05c59d.png

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To nie jest standardowe ułożenie stopki, więc bez dostępu do plików się raczej nie obejdzie.

Można to zrobić np dodając na sztywno informacje do pliku ze stopką... footer.tpl jak dobrze pamiętam, ale po aktualizacji może się to ponownie nadpisać i zmiany wetnie.

Można to zrobić też tworząc "nadpisania", albo tworząc moduł (nie mając listy modułów nie da się tego sprawdzić, czy takowy masz zainstalowany).

Można też edytować inne pliki (wyżej w hierarchii niż stopka) i dopisać jakiś kod za stopką, ewentualnie przesunąć te elementy z poziomu CSS...

 

Jak widzisz możliwości jest sporo. Najlepiej uzyskać info od osoby robiącej szablon, albo na kopii sklepu samemu tego szukać z debugerem i np inspektorem kodu wbudowanym w przeglądarkę. Lub też zlecić to komuś.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...