Jump to content
  • 0

Pętla przekierowań tylko w jednej wersji jezykowej


jarecki

Question

Witam.

Proszę o pomoc w takiej kwestii:

Presta 1.6.1.4 - wszystko chodziło dobrze w trzech wersjach językowych : polski,niemiecki i angielski i trzech walutach PLN, EUR i GBP. Po zwróceniu uwagi przez klienta z Niemiec , że ma problem z zakupem zauważyłem , że strony chodzą dobrze we wszystkich wersjach ale po wybraniu towaru do koszyka i opcji realizuj zamówienie w polskiej wersji, obojetnie w której walucie jest wszystko ok, w angielskiej wersji w obojętnie której walucie jest wszystko ok natomiast nie otwiera sie juz wersja niemiecka tylko pojawia się komunikat : " Pętla przekierowań. Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek."

Natomiast w explorer pojawia się taki komunikat : " Nie można nawiązać połączenia z tą stroną. Sugerowane rozwiązanie

Czy ktoś z was już sie z tym spotkał ?

Istnieje mozliwość naprawy z poziomu panelu administracyjnego bez wchodzenia na serwer ?

 

W załączeniu screeny z wszystkich trzech wersji językowych.

 

Pozdrawiam

post-726808-0-89393600-1486281909_thumb.png

post-726808-0-38500100-1486281910_thumb.png

post-726808-0-91195800-1486281910_thumb.png

Edited by jarecki (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Problem załatwiony. Moze komuś się przyda : należało wejść w Preferencje-> Dane URL i SEO-> order i w wersji niemieckiej , w przepisany Url usunąć np jedną literkę, zapisać, póżniej ponownie ja dopisać i chodzi. Prawdopodobnie coś sie zapetliło na serwerze. Mam nadzieje , że sie nie powtórzy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...