Jump to content
  • 0

Rozjechany szablon


Rondo_Music

Question

Witam,

 

Po przeniesieniu na nowy serwer na nazwa.pl miałem kilka problemów, z którymi dzięki pomocy forumowiczów udało mi się uporać. Teraz również potrzebuję Waszej pomocy. Mam rozjechany szablon, na który nie pomaga opisana w wygasłym już wątku zmiana w plikach .htaccess.

 

Co teraz? Co jeszcze można zrobić?

 

adres strony:

http://pod-zaglami.nazwa.pl/rondomusic//rondomusic/

Link to comment
Share on other sites

32 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

DNS-ami nie zajmuję się niestety ja. Dostałem informację, że zostały zmienione w piątek (prawie tydzień temu), ale jak widać chyba nic to nie dało :/

 

Ale nawet jakby nie to, to gdy wchodzę w live configurator to szablon przeniesionej strony jest dalej taki rozjechany jak był, więc jak dla mnie to znaczy, że i strona jest rozjechana

 

Zastanawiam się czy znowu gdzieś nie jest źle wpisany jakiś adres, bo nie pobiera większości zdjęć i obrazków z serwera :/

 

Mało tego, właśnie zauważyłem, że w panelu administratora nie wyświetla mi również zdjęć ze slidera, może to będzie jakąś podpowiedzią?

 

A w preferencje -> szablony nie wyświetla mi się po lewej stronie (jak zawsze) mój szablon domyślny. tak jakby go nie było

Edited by Rondo_Music (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Napisz jeszcze jak to wygląda z poziomu ftp czy masz sklep w domains/domena/public_html/rondomusic/TUTAJ_PLIKI_SKLEPU czy jak to u ciebie wygląda?

tak samo jak adres czyli pod-zaglami.nazwa.pl/rondomusic/TUTAJ_PLIKI_SKLEPU

 

plik global.css jest na miejscu

 

wygląda jakby nie mogło się połączyć z tymi danymi

Edited by Rondo_Music (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Obstawiam że jakieś pliki nie przekopiowały sie poprawnie, zobacz do logów serwera co powoduje te błędy 500 lub przekopiuj pliki na nowo.

napisało mi coś takiego:

 

[Mon Feb 06 08:56:39.368979 2017] [core:alert] [pid 56:tid 140038281066240] [client 178.37.34.254:49536] /home/pod-zaglami/ftp/rondomusic/themes/.htaccess: /home/pod-zaglami/ftp/rondomusic/themes/.htaccess:1: <Files> was not closed., referer: http://pod-zaglami.nazwa.pl/rondomusic/index.php

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A jak na próbę usuniesz ten plik htaccess z folderu themes to działa poprawnie szablon?

o qrde, tak i co teraz?, ale dalej nie ma np slidera zdjęć. on się nie wczytuje

 

jak usunąłem ten plik z folderu modules to zaczęło działać wszystko :)

 

Pytanie czy teraz już wszystko będzie OK? czy te pliki trzeba jakoś na nowo wygenerować?

Edited by Rondo_Music (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

dobra to pewnie nie odnośnie tego tematu, ale nie wiem gdzie o tym napisać:

 

już wszystko działa i chyba będzie nieźle

 

DNSy są już przełączone i sklep odpala z nowego serwera, ale... serwer to tak jak wcześniej pod-zaglami.nazwa.pl, ale domenę mamy wykupioną rondomusic.pl jak zrobić, żeby taki adres się pokazywał, a nie ten z pod-zaglami......?

 

czy to może zmieni się samo po zakończonym przełączaniu DNS?

 

pytam, ponieważ część linków na stronie zawiera adres rondomusic.pl :/

Edited by Rondo_Music (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...