Jump to content
  • 0

Moduł lojalności domyślnie wszystkie kategorie


seboxp

Question

Witam, co należy zmienić w kodzie tego modułu v1.8 presta 1.5.4.1 aby domyślnie zaznaczało wszystkie kategorie? Mam zaznaczone wszystkie kategorie ale gdy dodaje nową to trzeba ja zaznaczać ręcznie w module lojalności a chcę aby domyślnie były zawsze wszystkie kategorie

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To forum jest chyba wymarłe albo ja proszę o rzeczy niemożliwe, napisałem już którąś prośbę o pomoc i żadnego odzewu...

Forum jest takie jacy sa użytkownicy, nie można powiedzieć ze jest wymarłe ponieważ w porównaniu do innych "Polskich" forów na tym coś sie dzieje.

 

Dlaczego nie otrzymujesz odpowiedzi na pytania (chociaż wiem że na niektóre otrzymujesz sprawdziłem :) )? Przyczyn może być kilka:

- źle sformułowane pytanie

- za mało podanych informacji

- przestarzała wersja

- niestandardowe moduły, lub standardowe moduły w przestarzałej wersji, lub po modyfikacji

- skróty myślowe które wprowadzają dezinformacje co do sensu pytania

- pytanie trudne technicznie (takie na które ciężko wytłumaczyć odpowiedź a które niekoniecznie jest trudne do wykonania)

- akurat gdy zadałeś pytanie nie było odpowiedniej osoby na forum która mogła by udzielić odpowiedzi ;D

- zły dział

- temat wątku nie jest atrakcyjny

- pytający oczekuje gotowej odpowiedzi rozwiązania typu kopiuj/wklej

 

To są najczęstsze przyczyny dlaczego osoby nie otrzymują odpowiedzi.

 

Tak prawdę mówiąc większość pytań które zadałeś bez dodatkowych modułów lub modyfikacji nie da się rozwiązać więc i mały odzew, gdy coś kombinował, próbował i pokazał że na czymś konkretnym utknąłeś to z pewnością więcej osób dołączyło by do takiego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...