Jump to content

Zwroty towarów


kwintus

Recommended Posts

Witam, 

 

Jak to jest w preście 1.6 ze zwrotami towarów na zaawansowanym magazynie? Czy aby towar zwrócony był dobrze zaindeksowany w magazynie klient to musi zrobić poprzez panel? Testuje opcje zwrotów i wydaje mi się że Presta chyba sama się w sobie pogubiła... np.

 

1. Towar wysyła mi klient wraz z protokołem zwrotu (nie bawi się poprzez swój panel klienta itp. bo to nie ma sensu) - towar dociera do firmy. Zaznaczam opcję statusu "Zwrot" - klient zostaje poinformowany e-mailem. Następnie muszę kliknąć dokonaj zwrot i wpisuje ręcznie ile szt zostało zwrócone = w magazynie zaczynają się dziać cyrki, zwiększone ilości stanów magazynowych itd. a co najlepsze przy zamówieniu w rubryce ilość zwróconych towarów widnieje "0" 

 

Po co jest zakładka zamówienia > zwroty ? zmieniam status przy zamówieniu zwrot a tam i tak nie ląduje informacja o zwrocie - lądują tylko zwroty które klient sam ustalił po zalogowaniu (na polskie realia bez sensu, mało kto chce się tak bawić) - a jeżeli są to zakupy bez logowania? bez sensu

 

Albo ja nie rozumiem systemu zwrotów albo coś nie tak jest z prestą

 

Dla mnie sprawa jest prosta - otrzymuje towar od klienta z protokołem - zmieniam status na zwrot, ustalam ilość zwróconego towaru i tyle - i ląduje on z powrotem w magazynie.

 

Może ktoś mnie oświeci?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...