Jump to content

Problem z wyświetlaniem się przełączanych obrazków produktu


protonkwark

Recommended Posts

Dziękuję za odpowiedź. Szablon to MILAN: https://themeforest.net/item/prestashop-theme-responsive-prestashop/13614671 (jeśli nie można linkować to niech moderator nie karze, z góry przepraszam).

Co do kombinacji atrybutów...to niestety, są powiązane zdjęcia do każdego z nich. 

NIESTETY nie zauważyłem przed zakupem templatki, że dodatkowo trzeba bulić za support - sądziłem, że będzie on, choć 3 miesięczny w ramach ceny zakupu - i to techniczny of coz stricte związany z templatką a nie że zaraz januszyłbym i zatruwał im tyłki. 

Tu widzę ktoś miał podobny problem: https://themeforest.net/comments/12034301 - niestety, skończyło się bez publicznej rady jak rozwiazać problem ale ściągnęli klienta w dyskusję mailową. Gdy poproszę tam o pomoc, zapewne rzekną że nie mam supportu wykupionego. 


Co może być przyczyną? Css czy może w JavaScript coś namieszane? Podejrzewam że banał...może uda nam się namierzyć problem? Może ktoś z Was miał coś takiego lub podobnego?

Edited by protonkwark (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

po pierwsze to musialbys zobaczyc w samym demo tego szablonu czy przelaczanie obrazkow dziala tam prawidlowo. jezeli tez nie, zachowuje sie tak jak u ciebie to ewidentnie wina lezy po stronie szablonu, czyli nie support a reklamacja. 

 

a co do winy to albo bledy w JS albo w nazewnictwie class czy id elementow HTML. 

 

dzisiaj juz zmeczony jestem i nie chce mi sie nawet w kod zagladac... padam. jezeli nikt nie podpowie to postaram sie jutro po poludni (kolo 18) przegladnac ten szablon i dam znac co moglo by byc przyczyna. 

 

najlepiej jakbys jeszcze podrzucil linka do swojego sklepu. te dema najczesciej sa przekombinowane i moga zawierac wiecej elementowniz potrzeba, poza tym, tez i bledy mogly zostac wyeliminowane w miedzyczasie. 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za chęci design4VIP. Jeszcze jedna poszlaka: "Włącz JqZoom zamiast Fancybox na stronie produktu" - gdy to włączę, czyli JqZoom to się przełącza zdjęcie głównie normalnie, po kliknięciu w dany atrybut, natomiast gdy jest wyłaczone, czyli działa Fancybox - wtedy jest opisywany w wątku problem. Jednakże ze względu na specyfikę towaru (wzory tkanin) JqZoom odpada. Czekam na info od supportu - może zechcą coś wskórać. Jutro mam wyjazd i będę dopiero wieczorem więc się odezwę z tym jutro wieczorem.

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...