Jump to content

Jak sprawdzić jaka powinna być rozdzielczość zdjęć w sliderze


olsza122345

Recommended Posts

Witam, mam pytanko

 

Edytowałem zdjęcia w sliderze, myślałem, że się dostosują w jakiś sposób, no niestety nie poszło to po mojej myśli.

 

Mam pytanko czy jestem w stanie/jesteście w stanie pomóc mi sprawdzić jaka powinna być rozdzielczość zdjęć żeby wypełniała slider na całej stronie? Albo jaka była rozdzielczość zdjęć przykładowych które były w szablonie?

 

Szablon to Modula v1.1 zaprojektowany przez Presta Theme.

 

Zapytałbym się w pomocy technicznej ale już minęła dla tego szablonu

 

adres http://taniedoniczki.pl

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze pytanko jak to ogarnąć żeby to wyglądało tak jak w demo, tzn. zdjęcie nr 1 ze slidera wypełnia całą stronę, a nie tak jak jest teraz że mam dwa zdjęcia obok siebie w tym trzecie jest w połowie. Proszę Was o pomoc bo nie mogę sobie z tym poradzić.

 

Chciałbym uzyskać efekt jak w demo szablonu, że mam jedno zdjęcie na całej stronie i zdjęcia po prostu się przewijają. 

 

Druga sprawa, jak wgrywam szablon modula to ładują mi się zdjęcia z poprzedniego szablonu default presty. Może dlatego tak dziwnie zachowuje się slider? Jak przywrócić te fabryczne zdjęcia żeby slider wyglądał jak w demo? Wtedy tylko wrzucilbym zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości i tyle, to zdjęcie na stronie które jest teraz dodane ma szerokość 1316 px tak jak jest fabrycznie w tym szablonie a mimo tego nic sie nie zmieniło.

 

Adres http://taniedoniczki.pl

Link to comment
Share on other sites

W ustawieniach slidera ustaw opcję "Maksymalna szerokość obrazu" = 1316 px  ;) i wgraj grafiki takiej właśnie szerokości...

 

Wszystko już było zrobione jak pisałem poprzedniego posta, nadal jest to samo.

Nie jestem aż takim łosiem żeby nie wiedzieć takich rzeczy :P

Edited by olsza122345 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...