Jump to content
  • 0

One Page Checkout i Paczkomaty 24/7


lukasz8212

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Kontaktowałem się z autorem paczkomnatów ale to nic nie dało.. Moduł pochodzi z prestahelp.pl i mimo to uważam że moduł jeśli chodzi o działanie jest super,

Moduł One Page Checkout pochodzi z http://www.canin.sk/prestashop/presta-modules/24-one-page-checkout.html

 

To co ucieka do stopki to zawartość jednego pliku o nazwie footer.tpl to a sam wybór metody carier_list.tpl 

jeśli chodzi o zaczepy to moduł paczkomaty korzysta z tych co na zrzucie. To co ucieka na dół jest w displaFooter i myślę że bez przeróbek tu się nic nie da zrobić

 

post-1362663-0-03445300-1485101542_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak sprawdziłem i przy włączonej opcji by javascript był na dole i przy wyłączonej jest to samo.

 

Moduł  One Page Checkout ma jeszcze taką opcje w ustawieniach: Domyślny wygląd metod dostawy z PrestaShop (ekserymentalne) po zaznaczeniu tego wygląd metod płatności wygląda jak ze standardowego formularza ale niestety po wyborze paczkomatu nie wyświetla się te pole z wyborem paczkomatu. Nie wyświetla na stronie ale jak się weźmie źrótło strony to w kodzie jest. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

I jak udało się rozwiązać problem? Zamierzam zakupić ten moduł OPC a do paczkomatów mam ten sam.

 

ukasz8212 - napisz, czy moduł poprawnie działa, pomimo tego, że wyświetla się nie tam gdzie powinien. Jeżeli działa, to już będzie się go dało umieścić w odpowiednim miejscu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kupuąc moduł paczkomatów było napisane w opisie że jest zgodny z OPC. I działa normalnie bez problemu złoży się zamówienie tylko ucieka to do stopki. Myślę że to kwestia tego że ta zawartość gdzie wybiera się paczkomat to za to odpowiada zaczep displayfooter.  To należało by przenieść. Nie dam rady tego sam zrobić. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to chętnie mu to zlecę co do ceny też się dogadamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

PrestaShop Superstar - tak w ustawieniach modułu jest opcja której włączenie powinno pomóc w obsłudze paczkomatów. Jest to opisane: Domyślny wygląd metod dostawy z PrestaShop (ekserymentalne) (Bazujący na tabeli html \"delivery_option\" metodzie wyboru. Dla kompatybilności z modułami jak Paczkomaty, SoCollissim). Właczenie tego powoduje że medody płatności wyglądają jak w standardowym formularzu lecz po zaznaczeniu paczkomatu nie pojawia się wybór paczkomatu - jst nie widoczny. Natomiast jak się weźmie źródło strony to pokazuje kod opcji wyboru paczkomatu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OPC nie jest jednoznaczne z modułem OPC. Presta w standardzie ma zakupy w jednym kroku czyli OPC i moduł paczkomatów z tym za pewne działa poprawnie natomiast moduł OPC może nie być już kompatybilny, i tak np. moduł https://addons.prestashop.com/en/express-checkout-process/8503-one-page-checkout-ps-easy-fast-intuitive.html działa z paczkomatami a jego deweloper nawet gdy moduł nie da sie w łatwy sposób obsłużyć po stronie modułu OPC daje rozwiązanie co należy zmienić w module paczkomatów aby ten działał.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...