Jump to content
  • 0

Usunięcie pola "firma" podczas rejestracji


schymek

Question

Witam,

 

mam wyłączone b2b a mimo to aktywne jest pole "firma" podczas tworzenia konta klienta (w szybkich zakupach tego nie ma), a jeżeli pole "firma" zostanie wypełnione, pojawia się pole "NIP"

 

Jako, że nie jestem VAT-owcem i nie mogę wystawiać faktur, chciałbym wyłączyć te pola.

Jak można to zrobić?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

 

mam wyłączone b2b a mimo to aktywne jest pole "firma" podczas tworzenia konta klienta (w szybkich zakupach tego nie ma), a jeżeli pole "firma" zostanie wypełnione, pojawia się pole "NIP"

 

Jako, że nie jestem VAT-owcem i nie mogę wystawiać faktur, chciałbym wyłączyć te pola.

Jak można to zrobić?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

 

Lepiej zbadaj ten wątek, bo ja też nie jestem Vatowcem (ryczałt 3%) i wystawiam faktury także firmom (czyli z NIPem). Różnica jest taka, że klient nie odlicza sobie VAT-u, tylko wrzuca fakturę do kosztów uzyskania przychodu. Żadna firma nie ma prawa odmówić wystawienia faktury innej. Myślę więc, że ten wątek nie ma racji bytu i powinieneś zostawić to pole :D

 

Poza tym obecnie nie ma podziału na faktury/rachunek itp. Nazwa nie jest ważna, jeśli są określone składowe to zawsze będzie to wiążący dokument sprzedaży. Czy nazwiesz go sobie rachunkiem czy fakturą - nie ma różnicy. Ja wystawiam wszystkim bez wyjątku faktury, niezależnie czy klientem jest firma czy os. fizyczna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...