Jump to content

Ktery soubor se stara o poslani objednavky.


vychytavac

Recommended Posts

Nevite nekdo nahodou, jak to je s tim, ktery soubor posila potvrzeni objednavky ? Jestli je to nejaky soubor z modulu podle objednavky (treba dobirka, bank. prevod) a nektery v nem nebo spis, co myslim, tak nejaky mimo, bud order.php, config.inc.php, nebo takovy nejaky. Proste ten, ktery posle potvrzeni, co jste koupily.
Dobirka i prevod mi potvrzeni posilaji spravne, ale pridany cashonpickup ne. Podle navodu jsem pridal dalsi polozku do stavu objednavek. Kdyz u nej ale dam poslani mailu pri zmene, tak se posle 1 spravne potvrzeni z order.conf, co tam dam, ale prijde jeste jedno, kde jen jen jakoby sablona a udaje se nedoplni. No a pokud dam, aby se mail neposilal, tak se neposle ani jedno potvrzeni.
Ted jsem zjistil, ze pokud do stavu objednavek dam misto order.conf cashonpickup, tak to zakaznikovi prijde spravne, ale zase neprijde mail prodejci.

navod byl :
This module follows the new way PrestaShop creates Orderstatuses via the config\config.inc.php

First:
Check the latest orderstatus_ID in your Backend at: BackOffice >> Orders >> statuses.
If this is 12 then add to the config\config.inc.php arround line 120:

define('_PS_OS_COP_', 12);

Then create in BackOffice >> Orders >> statuses a new orderstatus called: Cash On Pickup.
Make sure it has orderstatus_ 12!!!

Upload the modules\cashonpickup module to \modules
Ulpoad the mails\ to mails.

diky za tipy...

TAK PROBLEM VYRESEN, CHTELO TO OPRAVDU JEN PREHODIT NA CASHONPICKUP, TEN MAIL PRODEJCI PRISEL TROCHU OPOZDENE :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...